Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran cseréled az...

Milyen gyakran cseréled az autódat és miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Hahahahahaha cserélni? Hahahaha 😂😂😂

Álom álom édes álom 😂😂

2016. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
61%
Cserélni? Te melyik országban élsz?
2016. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Régebben évente, mostmár inkább 2 évente. Hogy miért? Mert mindenfélét ki akarok próbálni. De ahogy öregszem, kezdek elkényelmesedni, a mostani autóm már lassan csereérett, de nem lesz eladva szerintem egyhamar.
2016. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Hogy legyen egy normális válaszod is. Az első autóm 9 évig volt meg, 27 éves volt, amikor lecseréltem egy 8 évesre. Azért cseréltem le, mert már tropa volt. Amire lecseréltem az 3 éve van meg.
2016. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem irtad, hogy hol kell ehhez elni, ugyhogy valaszolok.


Kulfoldi (becsuletes munkabol elo) jol megfizetett hazankfia/lanya vagyok.


Elso automat kaptam, egy 20 eveset.

Masodikat 3 ev utan mar vettem, reszletre, mert az elso meghalt, ez is 20 eves volt.

Harmadik, szinten 20 eves akkor szegodott hozzam, mikor az elozo szinten meghalt (de ez csak kolcsonbe volt nalam).

Sok sok munka, sok sok sporolas, es vettem egy 4 eveset a kolcson vasat pedig 2 evi nyuzas utan visszaadtam.

A 4 eves kb. 4 evig volt nalam, mikor leadtam a kereskedesben, hogy kihoztam a vadiujat a szalonbol.

Ez mar 5 eve nalam van. Ez olyan, amit soha nem akarok eladni. De remelem sikerul majd venni egy ujabbat, amikor a mostani megmarad hobbiautonak.

2016. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Magyarországra értettem.

Én külföldön élek, de hogy megnyugtassam az első válaszolókat nem nyugaton élek, hanem keleten.

Most egy 12 éves autóm van, és gondolkodom, hogy le kéne 1-2 éven belül cseréni egy korszerűbbre.

2016. febr. 11. 23:08
 7/24 anonim válasza:
49%
Akkor cseréled amikor szükséges/meg teheted nincs szabályhoz kötve
2016. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Szóval ronániában ilyen jók éltek?
2016. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Akkor cserélik az autót, amikor azt megtehetik, és szükségét érzi az illető.

Ez nagyon relatív, az én szempontomból teljesen lényegtelen, hogy milyen időnként cserélgeti az autóját a MÁV vezérigazgatója, az OTP tulajdonosa, de az sem mérvadó, hogy egy gyári munkás milyen időnként cserél autót... arról nem is szólva, hogy valószínűleg a vételárban is hatalmasak a különbségek.

Az számít, hogy én le tudom-e cserélni akkor, amikor annak szükségét érzem, és egyáltalán kell-e nekem egy másik autó, azért, mert "csak".

2016. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Első autóm, két éve van nálam, tettem bele 110.000 km-t, több mint elégedett vagyok vele, pedig 15+éves. Így nem akarok szabadulni tőle.

Terv szerint kb egy-másfél év múlva cserélem. Csak a mostaninak 5-5,5szeres áron lenne megkapni amit akarok. De valószínűleg meg fogom lépni a dolgot, mert tetszik, az árak menni fognak le stb.

2016. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!