Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motortartó bak hiba esetén...

Motortartó bak hiba esetén bizonyos sebességnél is remeghet az autó?

Figyelt kérdés

Szóval a gond hogy 80-100-ig remeg a kocsi, 3.-ban ha addig felpörgetem olyan hangot hallok mintha kopogva ütne is közben, 4-5. sebességben inkább a remegést érzem. Meg ha úgy indulok hogy 1 szépen de alacsony szóval 2 ezres fordulatszám alatt kettesbe teszem akkor eléggé le esik a fordulat és olyankor is remegés érződik de csak pár pillanatra.

Az autó Opel corsa c 1.2


2016. febr. 19. 00:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam le elég pontosan, szóval 80-tól 100 km/h-ig érződik ez.
2016. febr. 19. 00:19
 2/6 TheCruve ***** válasza:

Hát lehet a gumibaktól is.

De lehet kerékagycsapágy is.Nekem pl ez okozta a remegést.

De ha kikotyogósodik a kormányműved, az is ad egy kis szabad mozgást a kerekeknek, ami miatt beremeghet az autó. Ezt az utóbbi két esetet könnyen ellenőrizheted ha megemeled az autó elejét és megrángatod a kerekeket :)

2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vatafak ***** válasza:
a motorbak nálam csattanást okozott gázadásnál/elvételnél, remegést nem. azt inkább a nem jól központosított kuplungtárcsánál tapasztaltam
2016. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég sanszos hogy valamelyik gumiban lesz a hiba.

Én is jártam így,100-nál remegett,30-nál meg riszálta a seggét mint egy vizsla..Szálszakadásos volt a gumim.

2016. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gumik újak. Előzőnél is volt. Centrír pipa, kormánymű magy része pipa. Ezért gondolok már csak a bakra
2016. febr. 19. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

#3as hulyebb a seggemnel is!!! Kinyomom a kuplungpedalt kuplungozas után es központba all a tarcsa alapjaraton az elso kinyomaskor mikor oldva van!!!



Igen lehet a bak! 1X egy renaulton szemre 100% jónak tunt a bak de a tobbi cucc aránylag új volt az meg öreg, csere után jo lett!

Pedig a műhelybe senki nem merte biztosra rossznak mondani azt a bakot.

Amugymeg bármelyik szilent,gombfej,csapagy,bak,stb. Lehet!

2016. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!