Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ducati monster 690 2007-es...

Ducati monster 690 2007-es változatát ami 53 KW-os vissza lehet folytani 35 KW-ra? Ha igen ahhoz csak egy eszköz kell amit be kell kötni?

Figyelt kérdés

#kw #Ducati #vissza folytás #53KW
2016. febr. 22. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ducati monster 695 elírtam :( :D
2016. febr. 22. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletben lehet. Az a lényeg, hogy max a felére lehet fojtani a motort, tehát 35kW-ra max egy 70kW-os mocit lehet. Gondolom A2-re kell, ott még feltétel a 0,2kW/kg arány, de ezzel nem lesz probléma.

A gyártót kellene megkérdezni, hogy létezik-e gyári fojtás. Ha igen, akkor beballagsz egy márkaszervizbe és belepakoltatod. Ez lehet egy kis elektronikus cucc is, amit a szervizcsatira dugnak és ott "lóg", de lehet, hogy korlátozzák a gázadást is fizikailag.

2016. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és az kikapcsolható? úgy értem,hogy ha kiszeretném használni a teljes erejét akkor az ki-be kapcsolható vagy ahhoz,hogy újra eredeti állapotban legyen akkor be kell vinni a szervizbe?
2016. febr. 23. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megoldható, hogy te otthon kiszedd, de ahhoz szét kell kapni a mocit elég rendesen (pl ha a szelepeket fizikálisan korlátozzák a teljes nyitásban). Szervizben kb 30-40 perc alatt kiszedik (ha csak a "csatis" megoldás, akkor 5 perc, otthon is).

Ha tisztán szoftveres a korlátozás, akkor megoldható, hogy pl egy gombbal kapcsolgasd, de ezt soha nem így oldják meg (nem véletlenül), hanem a fent említett szervizcsatira dugnak egy kis kütyüt. Ha jó vagy elektronikából, akkor fillérekért megoldhatod, hogy gombbal kapcsolgasd, de nem ajánlott.

2016. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) akkor megvalósítható
2016. febr. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!