Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift sport 1.6 2005,...

Suzuki Swift sport 1.6 2005, vagy Mazda 6 sedan 2005?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni, a két autó hasonló árkategória, havonta 2x mennék vele hosszabb távra (150-200 km) de amúgy városban, és kicsit vidéken lenne használva. Menettulajdonságai melyiknek jobb, igényességet tekintve illetve alkatrész ellátás vagy esetleges tapasztalatokat is nagyon szívesen vennék. ( Mindenképp benzineset szeretnék)

2016. febr. 25. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mégis lehetne tudni,hogy a mazdát milyen motorral nézed vagy titok marad?


Amúgy a két autó nem egy kategória,a swift egy kisautó,sport verzióban egy 1.6-os 125 lovas(tehát semmi extra hú de erős)motorral!A simától kicsit feszesebb futóművel


Ezzel szemben a mazda egy középkategóriás gép,amiben kényelmesen el lehet férni,a legkisebb motor is 1.8 meg 120 ló!

2016. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hali.

nekem szwiftem van, megy mint a szék, nincs gond vele, de a keménysége miatt már nem vennék mégegysze.


a válaszom: Mazda 6...


megbízható minden mazda, és lényegesen kényelmesebb a szwift sportnál...a kényelem az a legfontosabb.

ami nem jelenti azt, hogy a szwift nem jó, csak már únom a keménységét...hiába megy, mint egy rakéta.

2016. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vatafak ***** válasza:
ez a két autó olyan messze van egymástól mint majom a kardigán ujjától, nem is értem hogy jöhetnek egymás mellé összehasonlításilag....
2016. febr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, azzal teljesen tisztában vagyok ,hogy a két autó nem egy kategória, ezért is kértem ellenük illetve mellete érveket mivel, mindkettőnek van előnye és hátránya, és ez alapján döntenék, hogy egy kis pörgős autót vagy egy kisse lomhább
2016. febr. 26. 06:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy a mazdánál 2.0 motorra gondoltam, azzal gondolom már nem igazán "lomha" :)
2016. febr. 26. 06:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező,a két autót nem azért nem lehet összehasonlítani mert az egyik pörgősebb a másik meg lomhább!!

Egyébként nem tudom miért vagy annyira elragadtatva a swifttől,mert ahogy elnézem te sokkal többet látsz bele abba az autóba mint amit az valójában tud!

Csak hogy ne legyenek illúzióid,szólnék hogy hiába swift sport,az autónak nem sok köze van a sportossághoz!Ez egy kis pöc sköszörű,egy sima mezei 1.6-os motorral!Semmi több!Rommá lehet forgatni,de az a 125ló azért nem fogja feltépni az aszfaltot!A 9 másodperces 0-100is inkább mondható teljesen átlagosnak mint sem sportosnak!Annyi tud még,hogy az alap verziótól keményebb a futóműve,de ez sem az a hardcore pattogós valami,még így is bőven a komfort zónán belül van!Az kétségtelen hogy nem libeg úgy mint az alap,de a fogtömést sem fogja kirázni!


A mazda ehhez képest egy bálteremnyi hellyel rendelkező utazó autó!Mondjuk a 2.0-val az aszfaltot ez sem fogja felgyűrni!

2016. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!