Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga. Pécs. Tapaszt...

Forgalmi vizsga. Pécs. Tapasztalatok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Engem és több ismerősömet, köztük tanárokat, osztálytársakat, egyéb ismerősöket buktattak meg belátásunk szerint jogtalanul (esetenként oktató is így gondolja). Ez még hagyján, mert rendben van, megbuktat. DE! A lekezelő, undorító stílusuk valami elképesztő.


Nektek mi a tapasztalatok a pécsi vizsgákról? Meséljétek el a sztoritokat! (elsősorban jelenlegi és pár éves sztorikat várok)


Bónusz kérdés: Van-e lehetőség felebezni?


2016. febr. 26. 19:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
49%
A Margitot èn is össze tudnàm verni,kiègett vèn ****** 😡
2019. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez vizsgabiztosfüggő. Én a vizsga végén, már a hengermalom utcában nem vettem észre két gyalogost, amiért megbuktathatott volna, de átengedett.

Osztálytársamat olyan vizsgáztatta, aki mindenbe belekötött.(szerencsére abba ahogy vezetett nem tudott).

Mellesleg csomó olyan ismerősöm volt, aki elsőre átment.

2020. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Milyen margit?
2020. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!