Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsinak?...

Mi lehet a baja a kocsinak? Nem tudok kettesbe vagy magasabb fokozatba valtani es zörög a motor.

Figyelt kérdés
Barátnőimmel elmentem moziba este, semmi baj nem volt, jövök hazafele, keresztezodesbol ki, váltás kettesbe, es mintha leesett volna alami alulról, motornak iszonyu hangja van, nem engedi a váltást sem. Megneztem a motort es nincsen a helyén, valamitol leesett. Muszerfalon az EPC felirat van. Mi lehet a problema? Draga lehet a javítás? Apám meg fog ölni.. 18/L

2016. febr. 28. 20:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Meg lett csinalva, es igazatok volt, tenyleg csak a motornak a tartoeleme ment tönkre.


Szombathelyen jartam, addig sok gond nem volt vele, mikor jöttem haza akkor keletkezett ez a hiba a varos szelen. Eleg necces volt, mivel a fout kozepen robbantam le, szerencsere nem jott sok autó, es hazamasztam 1-es fokozatban. Automentore ebből kifolyólag nem volt szükség, hala Isten. :)

2016. febr. 29. 15:30
 12/14 A kérdező kommentje:
Benzinkúton is kertem segitseget, de eleg ellenszenvesek voltak es azt mondtak, hogy ez nem az o dolguk; nem ertenek hozzá.
2016. febr. 29. 15:43
 13/14 A kérdező kommentje:
Juj milyen sokat beszelek
2016. febr. 29. 15:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Na akkor minden szuper :)
2016. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!