Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznalt auto vasarlas,...

Cselkó Balázs kérdése:

Hasznalt auto vasarlas, vasarlastol valo elallas motorhiba eseten. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Harom napja vasarolt hasznalt auton, hajtokarcsapagy hiba jott elo amit a vasarlaskor nem vettem eszre, de valoszinuleg mar fennallt akkor is. Mik a lehetosegeim akar arra vonatkozoan hogy a teljes arat visszaadjak es visszaviszem az autot, vagy pedig szervizkoltsegem megteritese, esetleg arleszallitas?!

2016. febr. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

először is egy fehét papírlapra csöppents egy ki olajat a nívópálcáról..

az olajképből kiderül, kent-e még az olaj egyáltalán..a hajtókarcsapágy nem térdel le csak úgy..

2016. febr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar lecsereltuk az olajat, sajnos eleg rongy olaj jott le belole, es eleg keves is...
2016. márc. 1. 06:21
 3/4 anonim ***** válasza:

PL siess, mert ha még 3 napon belül bizonyíthatóan értesíted erről az eladót, akkor jók az esélyeid.

Sajnos ha túlmész a 3 napon, már csak a bíróságban bízhatsz(abban meg kár, egyik ismerősöm már 2 éve pereskedik, és végül nem kapja vissza a pénzét...).

Renault 1,5 dci(mert azoknál ez most nagyon gyakori hiba)?

2016. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemjutottam erdemben semmire az eladoval, mar nekikezdtunk a motorfelujitasnak sajnos fotengely csere is szukseges, az eladonak meg sikerekben gazdab boldog eletet kivanok...:) .... Ezt most lekell nyelnem muszaj megfizetni a tanulo penzt. A 3 napbol mar kicsusztam.
2016. márc. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!