Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Okrwdw kérdése:

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

A3 1.4 TFSI sedan 2014es (25 ezer km) vagy A4 2.0 TDI 2014es (45 ezer km)?


Árban minimális eltérés van. Nyilván látom, hogy az A4 az inkább sedan , kényelmesebb, nagyobb. Inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi, szervíz, motor, stb.


2016. márc. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Az a4 nagyobb, valszeg jobban felszerelt, erősebb motorja van, ami viszont kevesebbet fogyaszt, a 2.0 tdi az egyik legkiforrottabb motor. Nem értem, ez hogy lehet dilemma.
2016. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, "csak" 400 ezer ft a különbség a két autó között, és nekem ez gyanúsan kevés. Nem is gondoltam, hogy ennyire egy árkategória lenne a kettő, én A4eseket sokáig nem is nézegettem, mert úgy gondoltam, hogy minimum 1 misivel drágább.
2016. márc. 1. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Újonnan, egy a3 1,4 tfsi sedan kb 8-9M, az a4 meg 11, viszont drágább autó gyorsabban veszít az értékéből, plusz ugye többet is futott. Ezért kerülnek kb 6,5-be az a3asok és 7-be az a4esek 2 évesen.
2016. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a korrekt és hozzáértő választ, sokat segítettél :) Akkor szerintem ez el is dőlt :)
2016. márc. 1. 12:21
 5/7 joco5582 ***** válasza:

Szerintem nem az a kérdés, hogy az A3 és A4 között mennyi a különbség, hanem az, hogy ugyanezen felszereltségű évjáratú A4 a piacon mennyiért van.

Ha ez az autó a kínálat aljára esik, biztos hogy volt "előélete" ami nyilvánvaló. Egyéb esetben sajnos úgyis eltitkolnák. Főleg ha kereskedő.

Általában a kínálat alja és közepe nettó szívás. Ami már biztosabb annak az ára a kínálat felső részébe esik.

A kmt meg még egy 2014-es autónál se nézném. Főleg dízelnél. Senki nem 45ezer km-re fizeti ki a dízel árát. Mondjuk, mert ennek kétszerese van benne attól még lehet jó.

A TFSI híresen betegágy. Azt mindenképp egy komoly átvizsgálás, kikormolásra el kell vinni, és mondjuk egy új vezérmű lánccal kezdeni.

2016. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 joco5582 ***** válasza:
Bocsánat ez már úgy látom szíjas
2016. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KÁ ügynök00 ***** válasza:
szerintem jobban nézki az A3 és,kevesebbet mentek vele a3
2016. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!