Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a haverommal,...

Mit csináljak a haverommal, meg az olyan személyekkel, akik mellém beülnek, és belepofáznak mindenbe (hogyan parkoljak, hogy forduljak meg, hogy vezessek, merre menjek stb. )?

Figyelt kérdés

Fél éve van jogosítványom.

Több 100kilómétert levezettem baleset és koccanás mentesen, de egyszerűen idegesít, ha valaki beül mellém és elkezd pofázni, mert akkor teljesen összezavar és nem tudok koncentrálni. Tegnap egy ilyen eset miatt, majdnem 2szer is koccantam, és már ez a személy kérdezgette.


2016. márc. 5. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem taxisofőr vagy, nem kötelességed személyeket szállítani.
2016. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A haverok meg az olyan személyek akik melléd beülnek és nem tetszik Nekik valami menjenek gyalog...
2016. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először szólj, hogy hallgasson, aztán ha már nagyon idegesít, akkor állj félre és nyisd ki az ajtaját, hogy könnyebben kiszállhasson!

Az autóban ha te vezetsz, akkor az történik amit te akarsz, ebbe senkinek sincs belepofázási joga!

2016. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Kétféle ember csinál ilyet, az egyik a jóindulatú de rutinos sofőr, aki tényleg máshogy csinálná mint te, de nem azért szól be mert béna vagy, hanem mert ő máshogy méri fel a szituációt.


A másikfajta az okoskodó, aki igazából nem is biztos, hogy jól tud vezetni, de úgyis hátul ülnek a csajok, nah majd én alázom a havert, hogy b@sszus mit csinálsz, nem így kéne! Ezzel csökkentve a te vezetési tudásod, ha már neked kocsid van, nekem meg nincs, legalább látszódjon, hogy így is ki a menő!


Az előbbinek ha értelmesen mondod, hogy ura vagy a helyzetnek nem kell segítség megérti, az utóbbit meg ki kell rakni a kocsiból! Túl sok alternatíva nincs!

2016. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Faterom régi kocsiába volt egy ilyen matrica .. a kesztyűtartóra ragasztva .. jol latható helyen ... " KUKA UTAS VÉSD AZ ÉSZBE NE DUMÁLJ A VEZETÉSBE" :)
2016. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 3 hónapja van jogsim és 2,5 ezer kilométert lementem. Kussoltatom aki pofázik.
2016. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, nekem még több mint félmillió levezetett km után is előfordul, csak az a baj, hogy a nagyon jó haverokkal, akikkel olyan viszonyban vagyunk, hogy viccből állandóan szivatjuk egymást, csak vezetésnél már sokszor átlépnek egy határt. Én már megszoktam, hogy immunis vagyok, nem is hallom amit mondanak, azt csinálok, amit én akarok vezetésnél, fontos a határozottság ha kormánynál ülsz. Ezt szokd meg te is, hogy csak úgy vezess, ahogy te akarsz, nem ahogy más mondja.
2016. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Fél éve van jogosítványom.

Több 100kilómétert levezettem"


Gratulálok.

Nem bántásból írom, de pl. én naponta szoktam 7-800 km-t levezetni (külföldön).

Ha majd te is rutinos vezető leszel, és nem 100, hanem már egymillió km-t is levezettél, na akkor neked sem fog senki beledumálni.

2016. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 walk w1th mee ***** válasza:
0%

féléve még csak 100km?

jézusom,fogj1ollót és vágd ketté a jogsidat. majd dugd fel :))))

2016. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
# 9 8álltanálos megvan ?:D
2016. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!