Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Pénz nélkül" van értelme...

"Pénz nélkül" van értelme eladót felhívni, esetleg megnézni az autóját?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kocsit, ami igazán tetszik, már fent van olyan 1 hónapja.

Az én autóm 100 ezerrel ér többet, de nekem az kell az tetszik.

Bevittem az autómat egy kereskedésbe, mennyit adnának, természetesen pont azt a 100 ezret alkudta le a kereskedő is.

Így jelen állás szerint, a kezembe adná a kereskedő egy az egybe azt az összeget amiből hazahozhatnám azt a kocsit, de semmi átírás, meg biztosítás.

Természetesen van pénzem, de azt tényleg az autóra akarom költeni, szóval nem örülnék ha elvinné a papírmunka annak a pénznek a jó részét.

Tudnom kéne,hogy a másik eladó mit enged, meg,hogy még mi baja a kocsinak, lehet meg sem éri, és akkor nem kapkodok az eladással.(nincs messze ezért is nézném meg)

Viszont ez annyira "cigány" viselkedés,hogy odamegyek pénz nélkül, meg azzal jövök,hogy mi az alja...lehet ő is simán elengedne 50-80, de akár 100-at is.

Csak így kicsit szerintem kellemetlen, de kitudja.Szerintetek?


2016. márc. 13. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem te lennél az első...a fél ország így megy autót nézni.

Ha nagyon kell az autó, úgyis lesz nálad pénz...

sisess, mert elviszik.

2016. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor oké, ha megmondod neki, hogy megbecsültetted az autódat, amit bármikor el tudsz adni, ha találsz másikat. Nyilván addig neked is kell valami járgány.
2016. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha az eladó lennék, a vételár aljának megfelelő összeg kp. bemutatásáig nem hogy próbakör, rápillantás és bekukkantás se lehetne. Az csak a vevőjelöltnek jár. Akinél nincs pénz, az nem vevőjelölt, hanem csak unatkozik.
2016. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első körben csak felhívnám.
2016. márc. 13. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

persze lobogtassam meg a pénzt, hogy alkudhassak? ne má'...

Megnézem, mond a vevő egy árat, én pedig mondom, hogy szerintem mennyi, azt a kettő igény találkozik valahol.


Ha igen, akkor van üzlet és jöhet a lóvé.

Ha nem, akkor nincs.


Az eladónak nem kell tudnia, hogy te nálad van e zsé vagy sem. Megnézed, árat kérsz, megkérded, h odaadná e X-ért, utána pedig mondod, hogy pár napon belül jelentkezel ha őt választod. ennyi. Amúgy se tuti, hogy az elsőt kell megvenni.

2016. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!