Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2.2 TDCI (2005),...

Dávidoff91 kérdése:

Ford Mondeo 2.2 TDCI (2005), vagy Opel Vectra 1.9 CDTI?

Figyelt kérdés

Segítsetek választani. Legfőképp olyaon véleményét várom,akiknek ezek közül van valamelyik.

Érdekelne az is,hogy melyikhez olcsóbb az alkatrész,és hogy melyiket érné meg jobban megvenni.(Mindkettő tetszik)



2016. márc. 26. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Meg mi ez a marhaság:"ajanlott 30ezres csere helyett szakad a szíj 10-15ezernel"!?

Ezeknél az ujabb tdci-nél 200 000-nél ajánlja a gyár a cserét szakemberek azt mondják hogy a biztonság kedvéért cseréljük 150 ezer körül!Alfa romeoba hallottam hogy 60 ezrenkénk kell cserélni mert eléggé alulméretezték!Ettől kevesebb km-es vezérléscseréről még nem is hallottam utcai kocsiban.Akkor vélményed szerint minden olajcserénél vezérléscsere!?Gratulálok az elméletedhez!

2016. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy 99 es audi a4 avantot vettem. 1.9 TDI 90 lovas. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sikerült kifogni egy valós 228.000 Km-est. Németből hozott autó. :) Egybe van a gép egyenlőre :D
2016. máj. 14. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!