Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állatok elleni védekezés...

Állatok elleni védekezés praktikák az autónál? Pl. Nyest ellen hogy ne rágja szét a kábeleket, vagy macska ne másszon rá.

Figyelt kérdés
Vadriasztót ismerem, de az csak menet közben hat a vadállatok ellen.

2016. márc. 27. 09:01
1 2
 1/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Macska ellen csak úgy lehet,h veszel egy takarófóliát és letakarod :) Nyest ellen is jó lehet ha eleg nagy es korbe súlyozod a fólia aljár,h ne férjen alá (ha ki nem rágja ) Ha van kutyad az meg ugyis megoldja :) Ha csak nem allatbarat fajta mint az enyém (golden retriever) Pfff összehaverkodik az idegen macskakkal is............
2016. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyest ellen a vizespalackot szokták használni. Macska ellen pedig rottweiler-t ajánlok, vagy német juhászt ( saját tapasztalat, nincs barátságban a macskákkal- se a madarakkal, se a sündisznókkal, se a békákkal, se a cserebogarakkal...)
2016. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Társas házba meredek lenne egy rottweilert kikötni a kocsihoz... :)


Olvastam ultrahangos riasztóról, az milyen?

2016. márc. 27. 09:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ultrahangos cucc elég hatásos, igazából egy vinnyogó cucc, és lehet állítani a hangerejét. Az egerek, patkányok menekülnek tőle.
2016. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
Ez az ultrahangos cucc engem is érdekelne :)
2016. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 veterán vas ***** válasza:
100%
Ha ez az ultrahangos cucc hatásos a kíváncsiskodó szomszéd öregasszonyok ellen is, akkor vevő vagyok rá. :D
2016. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Valami hasonló a cucc, az akkura kell kötni, és a motortérben elhelyezni. Ha felhúzom maxra, nem bírsz az autó mellett állni, úgy vinnyog, szóval a vénasszonyok ellen is jó :))

2016. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tomcatters ***** válasza:
100%
#7 En beszerzek egyet :D jól jöhet :) Köszönöm a linket
2016. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Levágott hajat kell harisnyába kötve a motortérbe tenni. Vagy Németországban olyat is láttam, hogy fakeretre kifeszített csibedrótot fektettek a motortér alatt a földre.
2016. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan erre a célra kitalált spray-t használok, amivel havonta befújom a motort. Eddig bevált, azóta nem találtam lábnyomokat a motortakaró műanyagon...
2016. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!