Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az ember közlekedik gyakorlatilag csak BMW-ket és Audikat lát? Magyarországon nagyon szeretik az emberek ezt a két márkát?

Figyelt kérdés
Én személy szerint Opel Insigniát vezetek meg vagyok vele ,de mikor megyek valahová anyukádat mondom :D Mindenhol Audi és BMW. Miért van ez ? Nem azért kérdezem mert utálom e két márkát csak érdekes számomra,hogy ez a két márka többségben van ha közlekedik az ember :)

2016. márc. 30. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
En orulok neki hogy ennyi audi meg bmw van az orszagban. Legalabb van munkam dogivel, es kiskiralykent elhetek. Ha mindenki suzukival jarna lehuzhatnam a rolot.
2016. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért mit dolgozol,hogy örülsz neki ?:D
2016. márc. 30. 19:12
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom autótolvaj.
2016. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
30%

Te most Németországra gondolsz.

Ott vannak ilyen kocsik:D

2016. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
HAHA :D Én is erre gondoltam :D
2016. márc. 30. 19:15
 6/21 Tomcatters ***** válasza:
64%
Sztem autószerelő :D
2016. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Magyarországra gondoltam bár a régebbi típusú Audi BMW-ből sokkal több van mint új. Utolsó kommentelő autószerelő ? Az autó szerelők nem minden márkájú autóval foglalkoznak nem csak ezzel a kettővel ? :DDD
2016. márc. 30. 19:18
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Én mindenhol Skodákat látok :)
2016. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Tomcatters ***** válasza:
70%
Ironikusan írta,hogy ha mindenkinek suzuki lenne,akkor nem lenne munkaja,mert azok nem romlanak el :)
2016. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Az autó szerelők nem minden márkájú autóval foglalkoznak nem csak ezzel a kettővel ? :DDD"

De, csak gondolom ez a kettő a legszervizigényesebb, és egy szerviz nyilván többe kerül, mint egy Renault Clión.


Kérdező:

Tipikusan erre mondják? aki ördögöt akar látni, annak megjelenik.

Szerintem egyáltalán nincs túlreprezentálva ez a két márka a hazai autóállományban. Semmivel nem látok kevesebb Mercit, Fordot, Chewrolettet, pld., de Opelt, Suzukit, Hyundait sokkal többet látok. Nekem pld. az tűnt fel mostanában, hogy mennyi Lexus lett hirtelen az utakon.

Én mondjuk egyiket sem venném. Ha úgy lenne pénzem, ahogy nincs, én Volvot vennék.

2016. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!