Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért száll fel az ellenőr a...

Miért száll fel az ellenőr a buszra/villamosra/bármire, ha nem ellenőriz?

Figyelt kérdés
Ismerem már azt az embert, a jegyet kezelte is a gépben, mégse ellenőrzött..miért nem?

2016. jan. 13. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

1,Épp nem dolgozott, sietett a csajához.

2,Biztos elege volt abból az undorító sintér melóból!

3,Épp kirúgták.

2016. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenőriz az a baj, ha nem, akkor az a baj.

Amúgy szólok, hogy az ellenőrök is van, amikor formaruhában utaznak - munkába menet, munkából jövet.

Gondolom ez utóbbi volt most is.

2016. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha tök ingyen utazik akkor miért kezeli a jegyet?

És amúgy is, már más ellenőrnél is láttam ilyet..

Amúgy meg ellenőrizzen nyugodtan, van bérletem :P

2016. jan. 13. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom le kell adni a jegyet, hogy végezte a dolgát.
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom épp szarik bele, főleg mikor vagy 1-2 ember van a járművön, vagy pedig annyi hogy mozdulni nem lehet. Na meg esetek nagy százalékában már a puszta jelenlétük elég hogy mindenki szaladjon lyukasztani.
2016. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Csak még mindig nem értem a kérdést.

Ha nem a munkaidejében van, akkor miért kell dolgoznia?

Én rendszeresen látok ellenőröket a metróra szállva, mégsem dolgoznak (vagy munkába mennek, vagy munkából jönnek).

Ha meg dolgozna, akkor úgyis valaki rászáll.... pontosabban is ellenőrizve vannak.

De még mindig nem értem: ez téged, miért zavar? Nem tartott fel, nem kötözködött veled... Akkor meg?

2016. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Írta, hogy kezelte az "ellenőr jegyet", de nem ellenőrzött :)
2016. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beküldik őket a központba, okoskodnak velük, aztán kizavarják őket, megmondva, hogy merrefelé tevékenykedjenek. Amíg a központból kiutazik a megadott helyre ugyan volna jogosultsága útközben is kaszálni, de elég neki, ha azt megcsinálja, amit elvárnak tőle, nem fog még ott útközben önszorgoskodni ugyanazért a fizetésért. Azért viszont lehet, hogy plusz pont jár, ha rosszul működő vagy beállítatlan jegykezelőt talál, ki tudja...


Kalauz se fog 3-szor végigmenni a vonaton, ha munkakörileg 2-szer írták elő neki, bár akad néha, aki nagyon szeret buzgolkodni.

2016. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Lehet hogy ellenőrzött, megnézte az embereket, és mindenki ismerős volt neki már.

Hiszen a kérdező is ismerte már.


Meg aztán, elég jól lehet látni hogy ki bliccelhet. Ha olyat látott volna, szólt volna biztos.

2016. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!