Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen üzenete van számotokra,...

Milyen üzenete van számotokra, ha egy ember az alábbi autókból száll ki?

Figyelt kérdés

1: Mercedes

2: Audi

3: BMW

4: Volvo

5: Lexus


Mindegyik autó max 4-5 éves, 10-15 millió Ft értékű.



2016. ápr. 6. 17:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

fel se tűnik, totál hétköznapi autók, csak drágábbak, de mindegyikből van egy rakat.


Az meg végképp nem érdekel, hogy ki vezeti.

2016. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
74%

"2: Hát ha 9 éves és 3 mill körül ér, Akkor az olyan A4-A6 környéki lehet. "


Pontosan, A6-ról van szó, 2007-es, de olyan állapotban tartom, hogy letagadhat néhány évet, laikusok akik nem ismerik a modelleket, hihetik azt hogy csak 4-5 éves és kitudja milyen drága volt... Pedig nem. Megmondom őszintén nem erre számítottam, bár gondoltam, hogy lesznek előítéletes emberek, de hogy éppen ennyire?

2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondani, hogy semmi, mert minden emberi lényre ugyan úgy tekintek, kissé álszentség, már csak az emberi mentalitásból kiindulva. Az ember előítéletes, még ha nem is vallja be magának.


A hangsúly inkább azon van, hogy milyen ember száll ki belőle.

Mert ha egy öltönyös, aktatáskás úriember/hölgy, akkor nagyjából arra gondolok, hogy telik rá neki, tök jó.

Ha egy huszonéves, hidrogénszőke tipikus plázap*csa a zsebikutyájával, akkor megfordul az ember fejében a gondolat, hogy esetleg nem a friss PhD-jének köszönheti.

Ha egy szotyit köpködő, könyök kib**va, rap zene maxon típusú helyi jampigyerek, akkor van rá esély, hogy az nap apu véletlen otthonhagyta a slusszkulcsot.


Hogy zavarnak-e? Nem. Hogy ettől lenézem-e az embert? Nem. Irigy vagyok? Nem. Nem állítom azt, hogy nem szeretnék hasonló anyagi körülmények között élni, de ez nem irigység. A kérdés az volt, hogy számodra mi az üzenete- Számomra mindenféle álszenteskedés nélkül kb. ez.

2016. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

"Pontosan, A6-ról van szó, 2007-es, de olyan állapotban tartom, hogy letagadhat néhány évet, laikusok akik nem ismerik a modelleket, hihetik azt hogy csak 4-5 éves és kitudja milyen drága volt."


Én nem vagyok megszallott autobuzzi, szamomra pl. Minden Audi egyforma. Ha pisztolyt fognak a fejemhez, akkor sem tudom megmondani, A4 vagy A6, 5 eves vagy 8. Es hogy oszinte legyek, nem is erdekel. Auto. Eddig van jelentosege.


Sokkal erdekesebb, hogy ki szall ki belole, de ez mar egy egeszen mas tortenet.

2016. ápr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Na, úgy látom szinte mindenki félreértette a kérdést. Nyilván nem azokhoz szól a kérdés, akik egy 20 éves Swiftet nem tudnak megkülönböztetni mondjuk egy zsírúj A8-astól.


Ilyenekre gondolok pl:

BMW - Van pénze, de többnek, gazdagabbnak akar látszani

Volvo- Van pénze, de nem feltétlenül akar hivalkodni vele

stb...

2016. ápr. 7. 12:25
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legtöbben értettük, és tényleg ennyi rá a válasz: Semmit nem vált ki, hogy miből száll ki, mert alapvetően nem foglalkozik vele senki.
2016. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
67%
Tokeletesen ertem a kerdest es enne fenyeben allitom, hogy egyaltalan nem erdekel. Ha lepontoztok, akkor sem. Egy swiftes is lehet ertekes ember, ahog, egy audis is semmirekello es forditva. Nincs jelentosege. Pont ugy nem az autoja alapjan itelek meg valakit, ahogy a hajszine alapjan se.
2016. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%

" Semmit nem vált ki, hogy miből száll ki, mert alapvetően nem foglalkozik vele senki."


Ez nagyon jó lenne, csakhogy nem egyszer kaptam már meg szemtől szembe a a véleményt, hogy mit képzelek én, hogy fekete Audival furikázok. Ami durva, hogy még családon belül is megtörtént. Pedig senkinek a vagyonát nem vettem el. Na mindegy.

2016. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
44%
Talán azokkal kéne elbeszélgetned, akiknek ez problémát okoz.
2016. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Nos, a 18-as tapintott rá a lényegre. Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nem akartam ajtóstól rontani a házba.

Nekem is a kérdésben felsoroltak közül van autóm, ráadásul nem kicsi és fekete. Mondjuk az enyém még csak 3 éves.

Olyannyira nem érdekli az embereket, hogy kinek milyen autója van, hogy ha mondjuk éppen csak úgy sikerül megállnom a helyszűke miatt egy bevásárlóközpont parkolójában, hogy rálógok egy vonalra, akkor ziher, hogy a mellettem bevásárlókocsit toló a bajsza alatt morogni kezd, hogy "persze, mert neki xyz autója van". Persze, ha egy piros WagonR+ -al állnék ugyanúgy, a kutya észre sem venné.

Nem beszélve a piros lámpánál állva, a zebrán átkelők "szeretetteljes" pillantásairól.

Nem vagyok bűnöző, nem vagyok maffiózó, nem loptam a rá valót, megdolgoztam érte.

De sok hasonló esetet említhetnék, nos ennyire nem érdeklik az embereket, hogy kinek milyen autója van.

2016. ápr. 7. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!