Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Teslákról?

Mit gondoltok a Teslákról?

Figyelt kérdés

Magyarul nem sok cikket találtam róla. Így a tudásom nem túl nagy.

Tényleg annyira öko, mint ahogy az le van írva? Szerintetek megéri a 30-35 M-t? Földúton mennyire lehet alkalmas például a Model X? Ha életem későbbi szakaszában úgy lenne, hogy sikerült rá összegyűjteni a pénzt, megéri befektetni egy ilyenbe? Azzal a céllal számomra, hogy utazgatnék Európa szerte vele. Vagy ennyi pénzből már mindegy, ha az ember vesz egy lakóautót és tankolja?

Engem valamiért úgy elvarázsolt ez az autó, de ennyi pénzt egy magyar embernek. Még ha a fizetése az átlag fölött de a gazdagoké alatt van.



2016. ápr. 7. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

A világ normális felén már kisebbrészt atomenergiából, túlnyomó részt megújukó energiából származik.

Tudom, hülye norvégok... hülye svédek, hülye mindenki, mi vagyunk az okosok.

Köszönöm az előzőre kapott 32%-ot. A birka többség sosem értette meg azt az egy-két embert, aki tisztán lát.

Majd 5-6 év múlva visszatérünk rá, hogy kinek lett igaza. Megsugom: nem nektek lesz.

Annak idején, bár nem volt net, ott bugyborékoltatok a kocsmapuktnál, hogy miezabaromság, hordozható telefon, aha, hülye öltönyös majom viszi a válltáskáját, a "hordozható telefont", nincs ennek jövője, hülye volt aki kitalálta.

Ugye ugye? 90-es évek eleje, NMT rendszerű Westel telefonok egy autó áráért.

Most meg? Aki a legjobban károgott, az veri magát ma legjobban a szifonjára, droidjára, hogy milyen jó, ésénmárakkormegmoindtamhigyezajövő.

szánalmasak vagytok.

2016. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A szívem a józan ész ellen dolgozik. Én szerelmes vagyok. Igen, fejlődni fog minden ezt én is látom. Hisz hol volt 10 éve érintőképernyős telefon a nagyszülők kezében. Hozzászoknak szépen lassan. Én türelmes vagyok, felőlem hét órán át is tölthetne. Nekem tényleg az európai körutazásokhoz kellene. Nyugatra viszonylag elég sok töltőállomás van.


Mindegy is. Lényegében elkezdek rá félretenni, aztán évekkel remélem olcsóbb, jobb töltési lehetőségek lesznek, és fejlődik minden.

Köszönöm a válaszokat.

20N

2016. ápr. 8. 18:17
 13/15 anonim válasza:
Én is Teslát néztem ki magamnak, de még távol vagyok tőle anyagilag. Előbb egzisztenciát kell építeni. :)
2016. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha már ez a Kelet-európai tartomány meghaladja a Tesla cég érzékelési küszöbét, és esetleg rájönnek, hogy igény lennenagy hatótávú, ottani szemmel nézve fapados kombira. Nem kell 5 mp alatt 100-on lennie, elég a 11s, és a 150 km/h végsebesség, és ne kerüljön többe 5-6 milliónál.


Szerintem nem tudnának annyit gyártani, hogy ne fogyjon el.

2016. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
Én el tudnék viselni egy LEAF-ot is városban. Pesten ha a város másik végén laksz, akkor töltőre rakod míg melózol, vagy ha vidéken, akkor oda vissza megjárod. 100KM a hatótáv durván. Doszt elég ilyen célokra. Ha meg valaki utazni akar pályán, az vegyen dízelt. Ha nagyon siet, akkor erősebb dízelt, vagy V8-at. (Bár semmi hasznát nem látom a V8nak)
2016. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!