Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekicsúsztam a padkának,...

Madacakuk kérdése:

Nekicsúsztam a padkának, mekkor lehet a kár?

Figyelt kérdés

Ma napon esős idő volt, sajnos túl gyorsan mentem a kanyarban és nekicsúsztam a padkának. mind a két bal oldali kerék kapott, el is deformálódott kicsit, most az autó enyhén balra húz. A felnit nyilván cserélni kell, és a futóművet is be kell állítani, de más sérülhetett? mire nekicsapódott a padkának eléggé lelassúlt már az autó. feltöltöttem pár képet is!

https://www.youtube.com/watch?v=kagLNLfkqYM

https://www.youtube.com/watch?v=kagLNLfkqYM


köszi előre is



2016. ápr. 18. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt igazán beírhatnád, hogy kb mikor. :D
2016. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mint írtam a mai napon, ha nem tudsz értelmes választ adni minek írsz?
2016. ápr. 19. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Látom este van... de akkor inkább nem is írok semmi választ. Linkelsz egy 7 perces videot... akkor szerinted mire vonatkozott a mikor kérdés?
2016. ápr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos én most nem tudom megnézni a videót, nem tudom milyen autóról van szó, tesóm opel márka szervizbe dolgozik, hasonló dologgal opel insignia javitása 400 ezer ft volt. Ott kelett karoszériát is javitani. Ezt igy senki nem tudja videóról se megmondani, fel kell emelni a kocsit és egy autószerelőnek alá kell nézni.
2016. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:
100%

Nyilván kamu, mert a leírással ellentétben:

-száraz az aszfalt

-nagyon lassan megy

-semminek nem csúszik neki

-nincs semmiféle csapódás

-a "sérült" baloldali kerekek az út közepén gurulnak

A videó végén egy sima jobbra fordulásnál hallani valami hangot, és látni egy billenést, olyasmit, mint amikor a felni megroppan, vagy lelazul.


Végül is jól szórakoztunk, bő 7 percben megnézhettük egy kezdő vezető bizonytalan gurulását valami német/osztrák ipartelepen..... ;)

2016. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!