Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért keverik össze sokan a...

Miért keverik össze sokan a Wartburgot a Trabanttal?

Figyelt kérdés
főleg akik nincsenek annyira témában, egyaránt Trabantnak mondják mind a 2-őt.Pedig csak annyiban hasonlit hogy kétütemű és keletnémet. Ennyi fáradtsággal egynek lehetne venni a Mercedest a Volkswagennel, vagy a Volgát a Zaparpzseccel, stb. Nem?

2016. ápr. 23. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Senki nem keveri..nem is tudom honnan veszed ezt..pláne a hasonlataid. Azok végképp nem állják meg a helyüket.

Egyébként akik neincsenek a témában(több millió ember) azokat pont nemérdekli ez a két márka(sem)..

teljesen érdektelen mindkettő...én tudom, mert volt mindegyikből néhány típus, de mára már felejtős...

annyira, hogy pontosan nem is tudom mikor jelent meg az500-as, a 600-as, a 601-es..

sőt arra sem emléxem, hogy a nagykerekű 900-as után mikor jött a kiskerekű 1000-es..pedig de nagy szám volt..sőt, a kétajtós sportból is futott néhány..

2016. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Mert mind a kettő régi, gondolom nem a húszas korosztályra esetleg a harmincasokra gondolsz, hanem 11-12.. ők nem éltek akkor és ügye nem érezték eme csoda autók szelét.


De még mindig jobb ez mintha majd ügye a szakgimnáziumokban tanuló gyermekek fogják keverni Ausztriát Ausztráliával vagy épp hiszik azt, hogy Anglia egy folyó. Most csak mondtam egy példát.

2016. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki az a sokan? Én még eggyels em találkoztam közülük valamiért.
2016. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Még én se találkoztam ilyennel. De mára már annyira ritkák ezek az autók, hogy el tudom képzelni van itt olyan 10-12 éves suttyó, aki csak képről, vagy max youtube-ról látott Wareszt, nem hogy ült volna benne!

De ha ez vigasztal, volt már hogy a 2013-as J Astrámat le F Astrázták. :) Egy betű, de műszaki tartalomban azért van némi különbség.

2016. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, hiszen elég különböző a 2 kocsi
2016. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a kortársaim a Trabantokat inkább a Ladákkal keverik össze! (16 éves vagyok) Azt megértem, hogy manapság nem nagyon tudnak felismerni egy Trabantot... oké, de hogy egy Ladát se az már egy kicsit elszomorító. A Wartburgokról nem nagyon tudok ilyeneket mondani, mert alig lehet látni. Mintha kevesebben lennének, mint a Trabantok. A mi városunkban is csak két Waresz van (egy 2 és egy 4 ütemű), de azokat is nagyon ritkán látni.
2016. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!