Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új (2010-től) szívóbenz...

Milyen új (2010-től) szívóbenzines autómárkákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Autóvásárlási lázban vagyok, és sokat próbálok utánaolvasni dolgoknak. Nekem egy 1998-as évjáratú Audim van, és azt szeretném egy hasonló kategóriájú, de újabb autóra lecserélni. Ami biztos, hogy benzines kellene mivel éves szinten 8-10000km-t megyünk vele, és ennek is a 80%-át városba kocsikázzunk össze. Ilyen használat és menetteljesítmény mellett, egyértelmű hogy a dízelt el kell felejteni. Igen ám, de ahogy olvasgattam az Audis fórumot (mivel nagyon bejön nekünk kinézetre a B8 Audi Avant), rá kellett jönnöm, hogy az 1,8 TFSI motor sem nagyon komálja ezt a fajta használatot. Konkrétan nem javasolják az ilyen motorokkal szerelt autókat sem ilyen jelegű használatra, hanem inkább a régebbi szívóbenzinest, amit viszont én szeretnék egy újabbra lecserélni. Tehát keresnék olyan márkákat, amikben még legalább 1,8 vagy 2.0l szívóbenzines motorral vannak szerelve, és kategóriára (karosszériára) kb. megfelelnének egy B8-as kombi Audinak.

#liter #benzinmotor #szívómotor #8 liter #szívóbenzines motor
2016. máj. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mazda.
2016. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Toyota, Lexus, Honda
2016. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Mazda vagy Honda a legokesabb valasztas szerintem ilyen igenyek mellett. Mazda talan annyival lehet jobb, hogy ott meg a fogyasztas is egesz okes.
2016. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig én is főleg a Hondát és a Toyotákat kezdtem el nézegetni. Főleg a Honda Accord (ez: [link] fogott meg ezidáig a legjobban.
2016. máj. 1. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Mazda
2016. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!