Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto 1,3 multijet...

Davidesz1128 kérdése:

Fiat Grande Punto 1,3 multijet 2007, utas oldali ablak motor probléma?

Figyelt kérdés
Pár napja mentem autóval és le akartam húzni az ablakot az anyós ülésnél és lefelé nem működik. Felfelé viszont hallani ahogy búg az ablak motorja, lefelé meg semmi. A biztosítékot már néztem azzal nincs semmi baj . Mi lehet a probléma?

#fiat #Grande Punto #ablak motor
2016. máj. 1. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a tükreim adták fel (nem lehet állítani Őket), állítólag a bal első ajtóban a kábelköteg szokott megszakadni (GP betegség) és az okoz problémákat. Próbáltad a saját oldalánál is leengedni?
2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A saját oldalán se működik, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj.
2016. máj. 1. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehet kábel szerintem, de jobb ha rábízod egy autovillamosságisra. :)
2016. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OK megfogadom :)
2016. máj. 1. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanez volt a régebbi Seatomnál is, csak egy irányba akart működni. Ott a hiba az volt, hogy a panelen, ami vezérli az egészet, az egyik forrasztás elengedett, és nem érintkezett rendesen. Fél perc forrasztás után már működött is.
2016. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a kapcsolok vagy a mechanika, inkább az első.
2016. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most hogy jobban belegondolok a forrasztás lehet a probléma, mert nemrégiben mentem elég sokat földúton ami megrázó élmény volt a autó számára :).
2016. máj. 3. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nahát, az enyém is pont ugyanezt csinálja néha de (sajnos) nem érintkezési probléma, mert én kimértem, a feszültséget megkapja a motor. Egyébként az enyém most többnyire jó, ha nem akkor többször meg kell nyomkodni a gombot és egyszer csak elindul. Hogy ez hová fejlődik, nem tudom, de remélem nem kell motort cserélni.
2016. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!