Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jófogáson lehet hirdetni autó...

Jófogáson lehet hirdetni autó eladást anélkül, hogy a használtautó.hu-n megjelenjen?

Figyelt kérdés
Jófogáson szerettem volna feladni autó hirdetést, de addig nem engedi feladni a hirdetést, amíg be nem jelölöm azt, hogy "szeretném-e, hogy használtautó.hu-n is megjelenjen a hirdetés?". Ezután még egy email címet is kér és jelszót az oldalhoz, tehát még előtte regisztrálnom is kell a használtautó.hu-n?
2016. máj. 4. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem akarod oda feltenni? A hahu sokkal népszerűbb autós oldal, sokkal többen látnák. De nem hiszem, hogy kell, van sok olyan hirdetés a jófogáson, ami a hahun nincs, pár hete rengeteg hirdetést átnéztem mindkét oldalon, de nem sok volt közöttük, ami mindkét oldalon fent volt.
2016. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hahu val alapbol jobban jarsz.
2016. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom feltenni oda, mert ott már fent van a hirdetés, csak regebbi, rs gondolom ezért nincs érdeklődés.
2016. máj. 5. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem hinném, hogy van összefüggés a 2 oldal között.

Szoktam hirdetni a jófogáson(inkább motort), de sosem kértek ilyet..

Autót mindig a HaHu-n hirdetek, ott nem üzenget mindenféle idióta, meg nem számít, milyen régi a hirdetés, mert ár szerint van a találati lista, szóval hiába régi.

2016. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!