Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Törtent egy "kis" baleset...

Törtent egy "kis" baleset (Többi Lent)?

Figyelt kérdés
Az úgy történt: Haza fele megyek az iskolából és ugye én köveket rugdosok (fogalmam sincs,hogy miért rugdostam)megpattant a kő és Az ostályfőnököm kocsiját elkapta ami ugye egy Dacia Logan. Keletkezett egy 7-8 cm karc a szélvédőnek a külsején. Meg talán ez nem biztos de mintha egy kicsi juk is lett rajta eme kő által. Megtudjátok saccolni, hogy KB mennyi be is fájna ez? Gondolom azért annyira nem drága.... de kérlek ítjátok le. Előre is köszönöm :)

2016. máj. 11. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha javítható akkor pár ezer. Ha cserélni kell (mivel hibátlan volt miért érné be javítottal) akkor kb 20-25 ezer az üveg+munkadíj együtt.
2016. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem volt hibátlan maga a szélvédő mert volt pár kissebb karcolás. De biztos vagyok benne, hogy a számomra rosszabbik válaztást választja. Hisz itt a lehetőség, hogy teljesen ingyen kicseréltetheti egy újra....de ezért én nem hibáztatom...mivel én karcoltam meg, vállalnom kell a tettekért a következményt is :/ Amúgy nagyon szépen köszönöm a választ :)
2016. máj. 11. 14:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Áhh...még a rendőrséget is belevonta már kész ideg vagyok. Hát ez nem lehet igaz :(
2016. máj. 11. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagy szopás. :(
2016. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez igy tényleg szivacs, bár nem tudom minek bonyolitja saját amgának is a dolgoakt.
2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy első szélvédő cseréje gyakorlatilag leamortizálhatja a kocsit. Vagy be tudják rakni az újat rendesen, vagy minden esőnél beázik. Nem véletlen, hogy ideges az ofő.
2016. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális helyen, pl Carglass berakatva semmit nem amortizál le és nem ázik be.
2016. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég szépen rugdoshatod hazafele a kavicsokat,ha egészen a szélvédőig felpattant és még kárt is okozott.
2016. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!