Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf II 1.6 GTD vélemények...

VW golf II 1.6 GTD vélemények és tapasztalotak és tuning tippeket várok?

Figyelt kérdés
na szóval mindenképp dieselt akarok venni és néztem a 2 golfot jól is néz ki és hát az árak terén is nagyon jó és arra kíváncsi hogy megvétel utánmiket kellene kicserélni hogy normális menetteljesítményt érjek el(gondolok itt csörgésekre)és tuning tippeket várok amely segítségével a 70 ló felugrig 100 lóra nyitott rendszer azt már szereztem válaszokat előre is köszönöm

2016. máj. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon akar már az a szegény 30 éves Golf 100 lóerős lenni.
2016. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek legyen meg az a 70 ló, utána akarj többet vagy alapvetően nézz IC-eset.
2016. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Volt egy ismrős, ő 3-a golf motort, chipelt elektronikával tett bele, meg jó nagy intercoolert.

2000 környékén Volt, de akkori autókat válogatás nélkül gyorsulta le. De annyira ki Volt hegyezve, hogy kb 2-3 hetente valami széthullott benne, neki ez Volt a hobbija.

2016. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuning tippekért komolyan mért nem nézed meg a vw forumokat,:D
2016. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 persze, mindenki az 1.9tdi/pdtdi-t rakja bele. Azért ha egy kicsit hozzányúl az illető kb 150ló és az autó nincs 1 tonna, ezt akár honnan nézzük fürge egy autó lesz belőle.
2016. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!