Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kis segítség kellene!...

Erős Krisztina kérdése:

Egy kis segítség kellene! Szeretném lecserélni az autóm (régi suzuki swift) Nos egy Fiat Brava-n, vagy egy Daewoo Lanos-on (Ferde hátú) gondolkodom! Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Nekem jobban tetszik a Fiat!!(Csajosabb)

De sajnos nem igen értek az autókhoz,és ezért gondoltam megkérdezem itt!Kinek mi a véleménye,és tapasztalata!!!??



#autó #Fiat Brava #daewoo lanoos
2016. máj. 26. 06:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lanos helyett kalost választanék. Nem fogyaszt annyit és rendkívül megbízható a kis koreai szerkezet :)
2016. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

egy régi swift helyett ne vegyél egy régi lanost vagy bravot


Ha öreg a swift és fiatalítani akarsz akkor inkább vegyél egy fiatalabb swiftet

a lanos és a bravo is car

megbizhatatlan mind a kettő a gatyádat oda fizeted majd a szerelőknek tuti

2016. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
14%
NEm vagy normális!Gondolkozz!A régi suzukik gagyik.A daewoo-k meg máginkább!Inkább a fiat!
2016. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Fiatot vegyél de az 1,4es motort kerüld az konstrukciós hibás ,idő előtt elkopik a vezérműtengely!Nincs vele sok gond nekem is az van 1,2es az 1,6os is jó. A Suzukihoz képest érezhetően modernebb, kényelmeseb,tágasabb, stabilabb,csak alaposan át kell nézni,de vannak még jó példányok. Daewoot nem vennék semmiképp.
2016. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!