Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A helyemben milyen megoldást...

A helyemben milyen megoldást választanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos hatalmas családi problémánk van, és ezt tetézte,hogy kirúgtak a munkahelyemről.

A lényeg,hogy nekem azonnal munkára, és pénzre van szükségem, nem várhatok egy hónapot, így futárnak jelentkeztem, mert ott kézhez kapom a nap végén a pénzem (voltam futár, nem lesz vele gond,tudom mit vállaltam)

A gond,hogy a kocsimon 17-es alufelnik vannak, és igaz, így is 6,5 litert fogyaszt, de a futárkodásnál anno a Swifttel is kihoztam 7,5-8 litereket, ez sem lesz 6,5 mint normál használatnál.

Nem beszélve,hogy féltem a felniket.

A télieket meg kidobtam ,csak a felni van meg (ősszel akartam rá újat)

Nyomaszt ez a dolog, de nem tudok jobbat, hátha itt valaki tud valami ötlettel szolgálni.

(a felniket eladni, meg újat venni stb, elég hosszadalmas, nekem 5-6 hónapra kell ez a munka utána meg van a továbblépés -egy képzésre megyek ami 5 hónapig tart,és azzal elhelyezkedve minden visszatér a régi kerékvágásba)


2016. máj. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mit kellene mondjak?

Jársz így vele. Ha meg annyira félted, akkor veszel aprópénzért 15-ös használt lemezfelniket még éppen jó gumival, és a nagyfelnit meg elpasszolod, legalább ebből is jön egy kis pénz.

2016. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs más akkor ez van.
2016. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!