Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik megoldást választanátok?

Melyik megoldást választanátok?

Figyelt kérdés

van x forintotok,amiből ki kell hozni 3 évre-egyetem- cipőt és táskát.

1. verzió: elosztjátok a pénzt 4 részre,minden évszakra vesztek minőségi cipőt és táskát és azokkal viszitek végig a sulit

2. 12 részre osztjátok,és évszakonként évenként vesztek olcsóbb cuccokat de így mindig meg tudtok újulni


2014. aug. 2. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az 1. verziót választanám, és vállalnék munkát egyetem mellé. A kisebb alkalmi, programozói, fizikai vagy hasonlóan egyszerű munka is munka.
2014. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első megoldás jobb. Érdemes ezekből minőségieket venni. Ha most drágább is hosszú távon megtérül az ára. :)
2014. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én viszont a 2.-at választanám, bár ez cucc függő is. Cipőből talán jobb minőségit venni, de egy felsőből a 900 ft-os leárazott ugyanúgy bírja, mint az 5000 ft-os, szóval szerintem abból felesleges márkásat venni.
2014. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és a másodikkal értek egyet. Még tartanak a leárazások, tehát a helyedben gyorsan vásárolnék dolgokat.
2014. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
van bevételem,és persze kicsit ki van ez sarkítva,de a lényeg h vagy több olcsóbb cuccot,vagy kevesebb minőségit tudok venni. ruháim vannak, a cipő-táska ami kellene most őszre télre mindenképp. nem akarok flancolni de szeretnék csinos lenni
2014. aug. 2. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Cipőt és táskát mindenképpen minőségit vennék, másból inkább a 2. verziót választanám. De a cipő és a táska az, amiből mindig kiadok pénzt a márkásra. Olyat vegyél, ami nem megy ki könnyen a divatból, szerintem akkor nem lesz gond.
2014. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már nem az a világ van ahol a drága = minőségi, olcsó = vacak. Szóval én vennék sok minőségi cuccot olcsón, mivel olyat is lehet ám csak szét kell nézni.

A pénzt meg nem osztottam el soha, ami kell mindig azt megveszem, de cipőt, táskát meg hasonlókat nem kell évente venni mert azok kitartanak több évig is. Csak ruhák kellenek, arra kell pénz, mikor mire van szükség, aszerint kell vásárolni.

2014. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,pont erre ment ki a kérdés,h nem ciki-e ugyanaz a táska cipő évekig
2014. aug. 2. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Én ugyanazt a táskát hordom már 3 éve, mert semmi baja és szeretem. Pedig 1200 ft volt:D
2014. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamiből vegyél minőségit pl. cipők. Hogy ki tudjon tartani, mert nem éri meg havonta új, de gagyi cipőt venni.

Kabátból is lehet drágábbat venni, főleg télre. Táskából is.

De pl. nem kell minden felsőnek, szoknyának, nadrágnak drágának lenni. Mert a divat változik, évről évre, évszakról évszakra. Szóval szerintem ruhából nem kell túl dárga (kivéve olyan darabok, amik nem mennek ki a divatból, ünneplő ruhák stb.)

2014. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!