Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok max...

Milyen autót ajánlanátok max 550-600 ezerért?

Figyelt kérdés

közlededésileg 60-40%-ban város-autóút (vagy csak lakott területen kívüli állandó 90-100-as tempó). Azért nem járok hosszútávon, mert a mostani autóm olyan amilyen, ha más lenne gyakrabban járnék nagyob távokra.

Lehetőleg ne olyan legyen amiből már nem létezik 200.000km alatti.

Legyen megbízható, de ha szerelni kell, az sem baj, csak ne menjen rá a gatyám is.

A fogyasztás meg úgyis attól függ mennyire nehéz a lábam-gondolom én, de azért mégse olyan legyen hogy "áhh azt felejtsd el, 10 liter alatt szóba sem áll veled".

Lehetőleg 2000 évjárat feletti.

Méretben annyi, hogy nem baj ha kisebbet ajánlotok (monjduk valami sedan helyett egy kis ferdehátú), de azért ne 3ajtós swift, nissan micra, opel corsa, smart méretű legyen.

Amiket nézegettem:

Suzuki Swift sedan 1.3-16v

Opel Astra G 1.4 vagy 1.6

Nissan Almera

Fiat Stilo



2016. máj. 28. 18:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2016. máj. 29. 16:14
 12/14 Tomcatters ***** válasza:
Na igen ... ezek közül amelyik tetszik, bar egy parban irrealisan keves a km :D De nem is azt nezzuk .. mivel nem tudni tekertek e vagy sem .. mindig az allapotra kell menni :) Nézd megőket alaposan kívül-belül .. probakör,ha jo minden, es tetszik is ezek közül v melyik .. sztem semmi akadálya annak, h megvedd
2016. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

egy pár almerát lehet hogy megnézek, bár tényleg kevés a km benne, de ha minden működik meg az állapota is jó, akkor miért ne, ennyiért nem biztos hogy találok jobbat, vagy?

úgy összességében azt olvastam hogy megbízhatóak, meg takarékosan lehet velük menni.

2016. jún. 1. 20:34
 14/14 A kérdező kommentje:

erről mit gondoltok?

[link]

2016. jún. 14. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!