Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autóval...

Szerintetek milyen autóval ciki járni?

Figyelt kérdés
Nekem 99es Peugeot 306os 5ajtós van. 36 vagyok sokszor cikinek érzem mikor a suttyó 22- 23 évesek akik kint dolgoznak külföldön újabb Audival,Bmwvel járkálnak. Nekem 11 éve ez van és nincs pénz lecserélni.
2016. máj. 29. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szarrá tunigolt autókkal ciki járni...Aztán olyan autóval is ciki járni, aminek nem tudod kifizetni a javítását, ha valami történik vele...
2016. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
73%

Autóval járni alapvetően nem ciki, hiszen az emberek nagy százaléka elve nem teheti ezt meg!


Persze nyilván vannak olyanok akik bkv-val járnak és osztják az észt, hogy a Suzuki, stb... milyen ciki..., de ez no comment!


Nyilván vannak kevésbé jól csengő autómárkák és típusok, de mondjuk a 306-os ebbe még pont nem tartozik bele, max műszaki szempontból!


Ha most autós kasztokat kéne felállítanom, nálam a legalja a régi keleti blokk autói lennének, régi Skoda, régi Dacia, Wartburg, régi Lada


Ezen felül meg a bár anno jól csengő de már porrá rohadt nyugati kocsik pl: Opel Kadett stb..

2016. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

[link]

:D

Amúgy osztom Ábel véleményét.

2016. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:D egy olasz családiautó egyedi formával. Szerintem nem gáz nézőpont kérdése.
2016. máj. 29. 16:56
 5/18 Pandas74 ***** válasza:
57%

Par eve en pont olyan autot szerettem volna venni, mint a tied.....(vegul nem lett mert a nejem inkabb benzinest akart a Peugeot meg dizel lett volna)nekem meg most us tetszik a formaja!

En 42 eves vagyok,van egy oreg Mondeom,es szerintem az sem ciki.Sosem hagyott ott sehol,pedig csoro mennyit kapott tolunk.

Sot ha tehetnem en direkt regi (masok szerint ocska)autoval jarnek.pl 123vagy 124 sorozatu oreg Mercedes mondjuk a 3 ezres szivodizel motorral(olajkalyhanak csufoljak).Sot A regi Skodakkal is joban voltam...sose hagyott el az sem,hoban meg huzgaltam is Bmw t,meg Opel omegat is vele.

2016. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha szakadt koszos foltos ápolatlan és kehes az autó.

Az hogy régi autó nem baj mert sokan szeretik valamelyik régebbi autót. Akkor más irányzatok voltak és ma is mások.

Azok a 22-23 évesek lehet általában minden pénzüket annak az autónak a megvételére költötték neked meg biztos van ingatlanod és megtakarításod. Meg általában azok az autók amit ők megvesznek sok kilométeres széthajtott vasak mert azok elég olcsók. Egy 10 milliós autót ők sem tudnának megvenni a fizetésükből nagyon sokáig.

Miért nem mész ki te is dolgozni külföldre? Még elég fiatal vagy hogy szerencsét próbálj.

2016. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet igénytelen vagyok de nekem a 90es években gyártott autót bőven megfelelnek műszakilag,kényelmileg,(601es Trabanttal kezdtem :D lehet azért nincsenek akkora igényeim) csak az zavar,hogy már lassan mindenkinek jobb van. Azért meg nem borítom föl az életemet,hogy külföldre menjek dolgozni évekig autóért.Mondjuk még egész jó állapotban van a 17éves autóm nem kirívó még szerintem. Mondjuk én is inkább azt tartom gáznak ami olyan ütött-kopott hatású(pereg a lakk, nagy horpadások,karcok más színű elemek).
2016. máj. 29. 18:46
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Feleslegesen rágod a gittet..


Már előttem leírták, hogy ha egy autó tiszta, csillog, nem kerreg-berreg a kipufogója, tehát jó ránézni, akkor akár pedálos moszkvics is lehet, senkit nem fog érdekelni a márka...inkább azt látják, hogy ez igen, szép az autó...


miért lenne ciki...pfff... ilyent még nem is hallottam.


tessék polírozgatni, fényezgetni, a kerekek sem legyenek sárosak, akkor te leszel az utak királya.

2016. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
20 éves BMW-vel ciki aminek lóg bele. 2000-ért tegyél bele tesóm..
2016. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen autóval nem cicki járni

Ha valaki beszól azt kűld el a francba


Mindenki olyan autóval jár ami van neki, amire tellik, vagy ami tetszik neki.

Mások véleményét card le.

2016. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!