Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a cikibb? "ócska régi"...

Melyik a cikibb? "ócska régi" kocsival járni, vagy buszozni? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Vártam az egyik megállóban, ahol voltak fiatalok, középsulis gyerekek, és jött egy srác ilyen 20-23 között volt, a Golfjával, nem tudom melyik az a régebbi amit sokszor látni.

És röhögtek rajta, hogy milyen gáz kocsival járt.


A kérdés: Melyik a röhejesebb a megállóban fagyoskodni, vagy "ócska ciki" kocsival közlekedni?

Kellene bárkinek is szégyelnie hogy akár egy 1200as Skodával jár 2013 ban?



2013. dec. 12. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
a kérdés cikki, miért lenne ciki bármelyik is de az is biztos hogy az autó,motor,bicikli mind kényelmesebb mint tömegközlekedni
2013. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik sem ciki. En nem szeretek buszozni, ezert inkabb eljarnek egy szakadt trabanttal is. De a regi villamosokat szeretem, olyan utvonalon akkor is azzal mennek, ha ferrarim lenne.
2013. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

A skoda még menő is lehet, a füstölő 3-as golf az már inkább cink.

A csávó gondolom húzatta és ömlött belőle a fekete füst, az ilyet mi is kiröhögjük.


Nekem egy 2002-es g astra van, de kívülről semmi tuning de ha beállna mellém egy dízel golfos hülyegyerek akkor meglepődne.

2013. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez vicces, hogy valaki a buszmegállóban a buszra várva, azon röhög, hogy a másik régi autóval kocsikázik. :D


Nekem is van egy megbízható tíz éves skodám, inkább járok ezzel ami az enyém mint egy újjal aminek a forgalmiját tíz év múlva kapom meg a banktól.

2013. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Forgalmiját akkor is megkapod, ha hitelre vetted :) A törzskönyvet kapod meg akkor, ha lejárt a hitel és rendezted a tartozásod.


Szerintem nem a kocsival volt a baj. Azon szoktak röhögni vagy megjegyzést tenni aki letekert ablakkal, ordító zenével megy még akkor is mikor már elkél a fűtés a kocsiba. És tapossa neki, repedt fazék hang, de menni nem akar. Az ilyet én is kinevetem (magamban).


Mit meg nem adnék, hogy 1200-as Skodám legyen :)


[link]


Skoda 1200.....


Szerintem te a vagy 120-asra gondoltál:


[link]

2013. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a busz sem ciki, de ha van egy akármilyen autód, az nagy királyság. Én nem nézek le senkit, 35 évig buszoztam, most jutottam el addig, hogy megengedjek magamnak egy autót. Mit is mondhatnék, öreg a kocsi, de tiszta és meleg, teljesen más világ, mint buszozni:)
2013. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

3# nagy a szad, van felenk 1 G1 kintrol kb a felni ami extra, nem Ocska csak mattult amugy. Nem tudom elkepzelni h a kocsiddal letolnad!

A hangja mar mutat vmit :) nem koppany stb... Elkuldte parszor elottem, kormol, de igen durvat megy hiddel!

Ezenkivul van par G1-2-3 amik 200LE kornyeke, fole. Mind sulyba, minde ben jobban alnak sztem nalad:)

2013. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem ciki. Buszozni inkább csak kényelmetlen és időrabló elfoglaltság.

Én is buszoztam 29 évig. 17 évesen letettem a jogsit, de amíg nem tudtam egy olyan autót venni, amire mindig is vágytam és nem is volt feltétlenül szükségem autóra, addig inkább hanyagoltam az ilyen 200.000Ft-os öreg roncsokat és spóroltam.

2013. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyik sem.

Annál inkább ciki az, amikor a buszra várva egyesek kiröhögik a másikat, mert neki régi kocsija van, közben meg sóvárognak bármilyen kocsi után.

2013. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es a g astrám ott hagyná őket.

Dízel 200 le vs benzin 198 le (padon mért).

2013. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!