Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor csak egészséges...

Ilyenkor csak egészséges irigységet éreznek az ember, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Tegnap a munkatársaimmal mentünk a szentendrei úton, és az egyik pirosnál a belsőben mellénk jött egy vadonatúj ezüst Mercedes SL 63 AMG vörös bőrbelsővel, és egy maximum 20 éves srác ült a volánnál mellette meg egy nagyon csinos, 20-nál szintén nem idősebb lány.

Padlógázzal indult, és előzgette az autókat.

A munkatársaim rögtön elkezdték,hogy hülye kis b**i gyerek, a retkes k**vájával, mi egész nap dolgozunk ez meg itt játssza a fejét az apja kocsijával, meg,hogy majd az első oszlopig lesz ilyen vagány gyerek stb...szóval ment a morgolódás.

Értem én,hogy nem igazságos ez, de nem tudom mi a jó szó, nem az,hogy bosszantó, de most ha ez jutott neki ez jutott, sok ezren örülnének az én, vagy a ti életeteknek is, mégsem szidnak minket azért mert van mondjuk egy Astránk, és sok ezer magyar embernek még kocsija sincs, és akkor még a világ többi részét nézzük meg.

Nem valami társadalmi kérdést akarok kirobbantani, csak nem tudom megérteni, ha valakinek van egy jobb kocsija az miért dögöljön meg?

22 éves vagyok, de ha nekem lenne egy olyan barátnőm meg egy olyan autóm, (vagy akár apám autója, tök mindegy) akkor lehet én is 120-al mennék végig a szentendrein.Meg te is, meg ő is, meg majdnem mindenki.Aki meg nem az hazudik.


2016. jún. 4. 12:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én maximálisan egyetértek a kérdezővel. Az emberek mért útálják a náluk jobb anyagi helyzetben élőket? Az idegesítő lehet ha villognak vele, de aki nem? Miért vagyunk ilyen rosszindulatúak? Az egészséges irigység nem baj, ez mozgatja előre a világot, te is akarsz és megszerzed. De az annyira idegesít mikor barátaimmal megyünk láunk egy hatalmas szép házat, és elkezdenek morogni, meg a tulajról beszélni, mikor ők nem tesznek semmit annak érdekében hogy nekik is legyen. Én inkább befogom és tanulok hogy nekemis lehessen.
2016. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!