Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?...

Milyen autót érdemes venni? (feltételek lent)

Figyelt kérdés
A lehető legkevesebb elektronika legyen benne. Évjárat mindegy, de megbízható legyen.
2010. ápr. 12. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Csakis BMW
2010. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régebbi olaszt!
2010. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első szériás omega
2010. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csakis bmw...szánalom a köbön

régi olasz? hát közvélemény nem vmi jol vélekedik roluk.

Ha megbizhato autot keresel akkro mindenféleképpen japánt vegyél ezalatt értem a hondát , suzukit , mazdát , nissant attol függ h mennyit akarsz rászánni..

Am a német autok se rosszak de a japán kcsoik megbizhatobbak!

2010. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
uccso vok! Am az egyik legmegbizhatobb auto az még minig a suzuki.. de ha a pénztárcád megengedi akkro természetesen a többi japán auto is naon jok
2010. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A BMW-t a 72%-os kollega miatt írtam, ő ír mindenhova BMW-t, gondoltam megelőzöm :D
2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! ;)

Ide se írom hogy BMW hiszen a BMW korán elkezdett elektronikát pakolni a kocsikba szóval náluk már alap volt az immobiliser meg a riasztó meg az injektor amikor Zwickauban még csak 2 ütemű Trabit raktak.

Szóval 60-70-es évekbeli BMW-ben nincs elektronika de az már drága.


Szóval ide nehéz olyan autót mondani ami megfelel a kitételeknek.

De ha az illetőnek van pénze akkor nemakadály :D


Amúgy ide egy zöldséges Mercit javasolnék.

pl 300D az örökéletű.

Köpi az olajat, füstöl de még azután is megy 200 ezret :DD


Kedves 75%-os milyen autód van?

2010. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél toyotát valamilyen újabbat az sosem romlik el.
2010. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omadjoe ***** válasza:

jo ötlet a régi, olasz. csak van vele egy kis bibi! lehetetlen, v. isteni csoda kell ahhoz, h. találj olyan autot ami nincs elrohadva, v. normálisan összerakva, meghegesztve. láttam 15 éves Unot, ami rosszabb állapotban volt, mint az én 22 éves Unom. igaz, h. az én Unom az elsö 17 évét fütött garázsban töltötte. novembertöl-áprilisig nem használták. de 17 éve alatt simán bele pörgettek a mocijába 250e km-t.

Lada1200-ben kevés elektonika van. régi dízel Mercikben is. Daciaban, Skodában (farmocis), kis polákban, VW Golf I, II.-ben is. sőt sztem autok 75%-ban nincs komoly elektronika amit '80-as évek közepéig gyártottak. kivéve a prémium autoknál pl.BMW...

én egy dizelt választanék, márkábol pedig Volvót...

2010. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre én a Suzuki Swift kategóriát javasolnám.

Pici,aranyos fenntartása kedvező és egy viszonylag normális kompakt autó.Az a minimális elektronika az viszont kell bele.

2010. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!