Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelentenek az alábbi...

Mit jelentenek az alábbi kifejezések autoknál? Haverjaim szoktak beszélni a kocsikról és tesznek olyan megjegyzéseket amit nem értek. Többi lennt!

Figyelt kérdés

Szóval szokták mondani a kocsiknál hogy 4.2 benzin,meg hogy 3ezres benzines..

2.5 TDI ezt még tudom hogy a dizelekre mondják, de mit jelent?

17/F


2016. jún. 15. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Motor lökettérfogata, konyhanyelven hogy hány köbcentis a motor. 4.2 benzin = 4200cm3-es benzin motor, 3ezres benzines = 3000cm3-es benzin motor, 2.5TDI = 2500cm3-es TDI (közvetlen befecskendezésű turbo diesel)
2016. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen:)
2016. jún. 15. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

1.9TDI a legbeváltabb diesel motor amit legyártottak :) Nem csak hogy keveset eszik, jól megy, de chippelni sokkal magasabbra is lehet vinni.

Azért írtam hogy keveset eszik, mindjárt 18 vagy és bejárod a félvilágot barátokkal, legjobb választás.

66-103kW között mozognak chip nélkül.


Próbáltam már 1.6 TDI ami ugyanannyi kW mint az én 1.9-cem, de a dombom visszakellet váltani, az enyémen még nem.

2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dombon* ,hegy
2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!