Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg más lesz egyedül...

Tényleg más lesz egyedül vezetni, mint amikor ott az oktató melettem?

Figyelt kérdés

Most tök elvezetgetek az oktatóval, egész jól megy, persze vannak kisebb-nagyobb hibák, de átlagba nem rossz.

De, azt mondta majd amikor egyedül kell vezetnem, az más lesz, majd amikor senki nem segít, sőt, még ahol ezerszer voltam ott is majd más lesz vezetni egyedül.

Tényleg ez lesz, más hogy volt ezzel a dologgal?


2011. ápr. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy más lesz oktató nélkül vezetni. Sokkal jobb lesz.(szerintem, nekem legalábbis jobb volt)
2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon más lesz! Én egy darabig úgy vezettem, h a párom mellettem ült, majd egyszer béreltünk egy kisbuszt, így hazafelé nekem kellett egyedül mennem kb 10 km-t, olyan ideges voltam és úgy leizzadtam mint egy ló! =D Azzal nyugodtam meg, hogy mondtam hangosan amit csinálok, meg ordítva énekeltem. :D
2011. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva megtudom.
2011. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal jobb lesz úgy vezetni...

Persze embertől függ, akinek teher a vezetés, és nem is volt túl bátor, az lehet, hogy kellemetlenül fogja érezni magát.

2011. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyéne válogatja.

Én nagyon szerettem az oktatómmal vezetni, nagyon jó volt, élveztem. Persze nagyon el is fáradtam mindig.

Egyedül vezetni annyira nem szeretek, jobban szeretem ha ül mellettem valaki.


Eleinte egyedül nagyon nehéz volt figyelnem a forgalomra, a szabályokra, a navigálásra, a kocsira. Most már kezdem megszokni, viszont ahol rutinból vezetek ott sajnos kezdek már nem a táblák szerint vezetni, hanem abszolút csak fejből. Ez olyan szempontból élvezetes hogy nem kell koncetrálni és ténleg lehet élvezni csak úgy a vezetést, de olyan szempontból nem jó, hogy ezt így nem szabadna! Megszokásból nem szabad vezetni, mindig csak táblák alapján. Mostanában ráálltam arra, hogy még az ismert helyeken is igyekszem erőltetni, hogy figyeljek a táblákra, és ténlegesen azok alapján vezessek!

2011. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remegni fog kezed lábad, és mindig átvillan az agyadon:Mit is kell csinálni? Ha vezetsz intenzíven,akkor ez hamar el fog múlni. Ha rád dudálnak,mert hülyeséget csinálsz, nem megijedni,hanem korrigálni kell. És másnap ugyanúgy beülni az autóba,mintha mi sem történt volna, kivéve azt,hogy végiggondolod az esetet, és legközelebb figyelmesebb leszel.
2011. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tuti, hogy más lesz, nem kell mindig a NAGY szabályok szerint sergetni a fejedet, stb. hanem úgy mész ahogy neked kényelmes, és annyival ami neked jó, nem basznak le ha nem A NAGY KÖNYV szerint csinálod...
2011. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!