Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tervezek új motort venni...

Balázs1666 kérdése:

Most tervezek új motort venni eggyaránt kéne terepre és autópályára esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés
Most gondolkozok egy új motoron és sajnos olyan helyen lakok ,hogy erdőbe is kell mennem és autópályán is kb 300km-et legtöbbet 2-en lennénk a motoron és olyan 130-160km/h között mennénk tartósabban én egy husqvarna sm610s-re gondoltam 2000-es évjárat. szerintetek mennyire alkalmas erre vagy ti mit ajánlanátok?

2016. jún. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenre jo,de igazabol semmire.:)


Nekem is hasonlo motorom van. XT660. Utalok vele palyazni,mert baromira unalmas,es mivel egy hengeres ezert szetrazza az agyamat.

Erdei utakon is szoktam vele menni,ott meg azert rossz,mert utcai gumik vannak rajta.


Egyebkent hasznalhato mindkettore,de fokent szerpentinre valo.

2016. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi erdei menetre számítasz? Valamilyen endurot ajánlanék, pl bmw r 1200gs
2016. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bmw GS-ek eléggé népszerűek a régebbiek és az újak is, nem gond nekik az autópálya sem.
2016. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem sok erdőt szánok neki ilyen kisebb földutak vagy sár

viszont nem tetszenek az ilyen fajta túra motorok a másik ,hogy csak 560.000ft-om lenne rá

2016. jún. 20. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem sok erdőt szánok neki ilyen kisebb földutak vagy sár "


Ez esetben vegyél egy túra motort. Autópályára ezek a legjobbak, azt a kis földutat meg mindegyik kibírja.

2016. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!