Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csigavérnél ti mennyit vártato...

Csigavérnél ti mennyit vártatok míg oktatót kaptatok?

Figyelt kérdés
Illetve mikor szereztétek meg a kreszt?

2016. jún. 23. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, minden vizsgára baromi sokat kell/kellett várni.

Szinte mindenre 3-4 hét, míg kapsz időpontot.

2016. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, engem jelen estben csak a vezetés érdekelne. Többire valamennyire előre lehet látni, hogy mennyi az idő pl kresznél. De oktatóknál nem.
2016. jún. 23. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki a csigánál hónapok óta nem kap oktatót
2016. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sürgős a jogsi és nem szeretnél várni hónapokat, lehet jobban jársz iskolaváltással. Valami 5 ezer az átvétel díja. Nem kevés pénz, de lehet nyers egy hónapot.
2016. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hali

Én is most állok a gyakorlat előtt, 2x hívtam őket és mind a 2x azt mondták hogy beirtak jegyzőkönyvbe de azóta eltelt pár nap. Ennyire kevés az oktató vagy mi?

2016. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én konkrétan 9 hónapja várok, de még mindig nem kaptam oktatót...
2016. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hányadik vagy a listában?
2016. aug. 20. 13:56
 8/8 qwertydemo válasza:
senkinek nem ajánlom a csigavért! az oktatás koránt sem volt olyan erős hogy abból a kresz sikerüljön, az oktató cd-jüket tudom dicsérni, a könyvet szintén nem. ha keveset fizetsz, hónapokat várhatsz gyak. oktatóra, ha sokat, akkor is várhatsz egy jó darabig. én gyakorlatra átigazoltam tőlük egy másik iskolához. senkinek nem ajánlom!
2017. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!