Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csigavérnél tudnátok ajánlan...

A csigavérnél tudnátok ajánlani jó gyakorlati oktatókat?

Figyelt kérdés
Nekem a XIV. kerület és környéke lenne a legjobb, de ha máshol ismertek nagyon jó oktatót és megírjátok a nevét azt is megköszönöm :)Ha valakikhez nagyon nem érdemes menni azt is megírhatjátok.

2014. szept. 22. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Hmm,én azt hallottam , hogy a csigavér nagyon nem jó,lehúznak meg minden,persze ez nem biztos. Igazából Szefit is lebeszélték róla(nem tudom ismered-e egy híres videós,na de nem is ez a lényeg)
2014. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eddig akiket olvastam, és ajánlottak, sajnos őket a listában nem láttam, amit kaptam. Viszont akiket meg nem ajánlottak, mert lehúzásra mennek rá, vagy alapból nem tanítanak semmit stb. azok a személyek benne vannak a névsorban. Én is ebben a cipőben járok, hogy keresek egy olyan jó oktatót, aki türelmes és tanít, és nem ordítja le az ember fejét. Ha tud vki vmi infót, legyen szíves írja meg.
2014. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nagyon megszívtam a csigával.. Pechemre előre elkérte az oktató 10 óra árát, majd saját ügyeit intézte, lyukat beszélt a hasamba vezetésoktatás helyett, egy csomót lecsalt az időmből... A 10. óra letelte után átmentem egy olyan oktatóhoz, aki amúgy drágának tűnt, de ha utána számolok, még a csiga volt drágább a sok csalás és a 0 tanulás miatt... Szóval nem biztos, hogy ott kéne elkezdenetek a vezetéstanulást... Tényleg rengeteg rosszat hallani róla. Amíg nem találtok tuti jó oktatót valami tutibiztos ajánlás alapján, addig ne vágjatok bele...

Ja, és én télen tanultam vezetni, szerintem a legjobb dolog a világon! Amikor havas volt a tanpálya, bevitt az oktatóm, hogy megtanulja, hogy viselkedik a kocsi hóban kanyarodáskor, fékezéskor.... :) Ezzel csak azt akartam mondani, hogy no para, ha csak november-decemberben tudnátok elkezdeni! ;)

Ja, és Érsek Istvánhoz ne menj! Nagy paraszt csaló és igénytelen is, bokorban vizel, utána összefogdossa a váltót, izzadságszaga van.. :S

2014. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"hogy megtanuljaM, hogy viselkedik a kocsi..."
2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!