Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszélyes nagy...

Mennyire veszélyes nagy motorral közlekedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 28f vagyok, szeptemberbe utaznák németorbe hosszútávra melózni. Úgy gondoltam nem ártana letennem az "A" korlátlant hisz az ottani faluk 5-10 km távolság, és a melóbajárás is kényelmesebb lenne. Viszont félek ha magyarországon használnám az első román,szlovák kamionos összeprésel....

2016. júl. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi a németek sem jobbak, csak az ok más. A haveromat 25 évesen egy vén papper csinálta ki, mert már nem lát, nem hall, de vezet. Mert ugye itt nincs orvosi, és az öreg úgy gondolta hogy jobbról az út széléről az utolsó kocsi után egy élete egy halála ő most meg fordul. Csak még a kocsi után ott volt a haverom is. Tulajdonképpen a cég kaputól 300 m-re halt meg, mert már ideje sem volt fékezni. És 50 nel ment.
2016. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok motoros hal meg húszonévesen aki ha nem ült volna motorra akkor élne 70-80-ig.

Szerintem ennyit nem ér, hogy ezt kockáztasd.

Nagyon sok bamba autós van aki simán nem vesz észre és elédkanyarodik.

Egy autóban 100x nagyobb biztonságban vagy.

2016. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5-10km-es távra, melóba járni NEM motor kell, hanem egy kis kocsi, vagy robogó.

A motor egy élvezeti forrás, ami a szabadságról szól, egy élet érzés! Ezért ne tedd le a jogsit és ne legyen motorod.

Meg lehet halni motoron? Igen! Könnyebben mint autóval? Igen! Jobb mint az autó? Csilliárdszor!

Mint mondtam a motor egy életérzés, egy hobbi, ami megnyugtat és kikapcsol.

Egy motoros 30/f

2016. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod akkor felejtsd el a motort. Merő rettegés lesz (lenne) az életed rajta. Vegyél egy kis, takarékos autót (is) és járj azzal dolgozni, nincs annál kényelmesebb. Ja de, van, egy luxusautó.
2016. júl. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párom munkatársa most mászkál kórházba, 3 hónapja kenődött fel motorral egy autóra. Az orra kb leszakadt, Mindkét keze eltört, és valószínűleg élete végéig szedheti a vérhigítót. Az is kérdéses, hogy fog-e tudni újra dolgozni (autószerelő, kellenének a kezei).. Már gondolkozik, hogy milyen motort vegyen a régi helyett. A családja teljesen ki van borulva, a húga folyton sír, hogy ne üljön motorra, de nem érdekli.

NAGYON könnyű hazavágni magad motorral, és a szeretteidnek is elég stresszes dolog.

2016. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd a csába...lehet ódákat zengeni a motor mellet és ellene de felesleges...kismillió emberről tudnék szólni aki motorbalesetben nyomorodott vagy halt meg.Miattuk nyitok minden szezont a Kékesen a motoros emlékműnél...ez egy életstílus...én nem győzködök senkit arról,h ez milyen jó,de ilyen hozzá állással szerintem ne vegyél motort...
2016. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!