Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW tulajdonosokat miért...

A BMW tulajdonosokat miért utálják ennyire Magyarországon?

Figyelt kérdés

Engem meg különösen utálnak, mert fiatal vagyok.


19 éves korom óta dolgozom Ausztriában, mellette levelezőn csinálom az egyetemet.

Én akartam, hogy így legyen, sokszor fárasztó, de hát ez van,ezt dobta a gép.


Annak idején, vettem egy "kijáró autót", mivel valamivel ki kellett járni.

Egy 1. generációs Laguna volt, 1.9 DTI motorral, nem húzott olyan jól, de a nagyon megbízható volt.

Azért választottam ezt, mert napi 150 kilométerre kényelmes autó kell.


2 hónapja viszont sikerült vennem az 2009-es évjáratú 5-ös BMW-t.


Volt, amikor be is szóltak.

Piros lámpánál, mellettem levő autós átkiabált, hogy "na mi van apuci odaadta a kulcsot?"

22 éves vagyok, de elég kölyökképű, gyakran alkoholos ital vásárlásánál is személyit kérnek.


Vagy, sokszor összesúgnak a hátam mögött, "tuti nem az övé a verda".


De, a közlekedés folyamán is, amikor a Lagunával mentem, akkor mindenki udvarias volt, beengedett.

A BMW-nél viszont nem,éppen az ellentét tapasztalom.



2016. júl. 8. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

10-es

Szép történet, most el is hisszük, igazi hős vagy.

De millió más autós is eljátssza ugyanezt naponta, hogy megy a belsőben 50-el, és villanásra sem húzódik le. Csak az ilyet észre sem veszik az emberek. De ha BMW-ről van szó, már egyből figyelnek minden apró mozzanatot az emberek...

2016. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 milyen kocsid van?
2016. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Apróság vagy nem, én inkább szándékos provokációnak nevezném. A dudára már vennie kellett volna a lapot, de semmi. Sőt igazság szerint nem 50-el kelleme sétakocsikázni kora délután, a nagy szabadidejében, mikor más éppen munak után sietne haza. S60-om van.
2016. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 BiTOPro97 ***** válasza:
37%

Opel Corások közt van a legtöbb veszett bár egér, bármi nagyobb autót párhuzamos kanyarodásnál leszorítanak rendre.


Régi beidegződés, meg egy etnikum is vette. De ma már régóta karbantartótól a mérnökik, a gondnokon át - gondoki lakás miatt - vesznek új BMW-ket. Sőt pláza cicákból lett nejek is X5-öst.

2016. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%
A BMW-sek általában agresszívek, gyorsan mennek, mert a filozófiájuk: "Nekem mindent lehet". Nagyon ritkán látni olyat, hogy pont a BMW-s lenne udvarias pl.: egy gyalogosátkelőnél. Ha valami nem nekik kedvezően történik, akkor kiugrálnak az autójukból "rendezkedni". Sokszor félelmetes kinézetű egyének hajtják 1000-el ezen autókat(ilyen-olyan vállalkozók). Ha pedig kölyökképűek "vezetik", akkor meg ők a legvakmerőbbek. Ezért lettek ellenszenvesek a BMW-sek, mert tettek érte, hogy ezen poszt az övék legyen. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!
2016. júl. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
2009-es bmw-re nincs mit irigykedni. Mindegy miben ülsz, M.o.-on az a trendi gondolkodásmód ha úgy látszik hogy 20 Ft-al több pénzed van, akkor egy köcs*g vagy. Nem fog átalakulni az agyad ha egy bmw-be beleülsz, egy fiat punto kormányánál is lehet baromként viselkedni. Egyébként meg sokkal több balfék figyelmetlen embert látok szutyoki kormány mögött. (csókoltatnám a román trélereseket kamionosokat, ukrán mikrobuszosokat) azokhoz képest itt nyugati közlekedés kultúra van...
2016. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%

#16 De az öreg swfit-et is egy kategória veszi. Nem akarom szidni a suzukikat mert nincs velük semmi bajom. De a suzukis nem fog lenyomni az útról vagy leparkol eléd aztán kiszáll a baseball ütővel hogy a ku$$a a$$ádat,szétb$szlak.

Mondjuk én a BMW-ket nem is nagyon szeretem. Inkább merci,de én vw-s vagyok.

2016. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A régi ni*gerek a piros ladából, fehér merciből is ugyanígy pattannak ki, esetenként mezítláb vagy szigorúan strandpapucsban. Mivel agyilag a saláták után jönnek baseball ütő a problémamegoldások kulcsa. Sajnos eme hordának egyre több tagjuk rácuppant a bmw márkára, ezzel sajnos lehúzva még jobban a színvonalat. Szóval külön kategóriát képeznek, nem lehet általánosítani minden bmw tulajra.
2016. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes, hogy amikor tülekszik mögötted egy bmw-s, miért nem jut senki eszébe mondjuk simán csak elengedni. (Előbb utóbb úgyis felragad valahova.) Miért jobb elévágni, megleckéztetni, mutogatni, önkéntes rendőrt játszani). Ha valaki parasztsága ugyanazt váltja ki a másikból akkor az mi és mivel jobb mint amaz. (A különbség csak, hogy másabb kocsiban ül.)
2016. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
A baseball ütővel hadonászók ha már fel lettek hánytorgatva, akkor már mondjuk el azt is, hogy ugyanolyan saláta emberek azok is akik végighúzzák kulccsal vagy összerugdossák vagy megdobálják valakinek az autóját és az ilyenek rendszerint pont hogy nem a cigók.
2016. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!