Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW tulajdonosokat miért...

A BMW tulajdonosokat miért utálják ennyire Magyarországon?

Figyelt kérdés

Engem meg különösen utálnak, mert fiatal vagyok.


19 éves korom óta dolgozom Ausztriában, mellette levelezőn csinálom az egyetemet.

Én akartam, hogy így legyen, sokszor fárasztó, de hát ez van,ezt dobta a gép.


Annak idején, vettem egy "kijáró autót", mivel valamivel ki kellett járni.

Egy 1. generációs Laguna volt, 1.9 DTI motorral, nem húzott olyan jól, de a nagyon megbízható volt.

Azért választottam ezt, mert napi 150 kilométerre kényelmes autó kell.


2 hónapja viszont sikerült vennem az 2009-es évjáratú 5-ös BMW-t.


Volt, amikor be is szóltak.

Piros lámpánál, mellettem levő autós átkiabált, hogy "na mi van apuci odaadta a kulcsot?"

22 éves vagyok, de elég kölyökképű, gyakran alkoholos ital vásárlásánál is személyit kérnek.


Vagy, sokszor összesúgnak a hátam mögött, "tuti nem az övé a verda".


De, a közlekedés folyamán is, amikor a Lagunával mentem, akkor mindenki udvarias volt, beengedett.

A BMW-nél viszont nem,éppen az ellentét tapasztalom.



2016. júl. 8. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én is BMW-s vagyok, velem is fordult már elő egy-kétszer ez. Szerintem egyszerűen féltékenyek vagy rasszisták, már nem is tudom. Léteznek ilyen emberek, hogy ha náluk valami jobb, akkor azt leszólják.
2017. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Sajnos azt tudom, mondani, mint sokan mások. Mert sok ember arra féltékeny, hogy mivel az autódon van egy BMW logó, akkor szívük szerint kb felakasztanának. Másfél éve van jogsim és elkezdtem figyelni, hogy közlekednek a BMW-sek stb. Érdekes, hogy kb mindegyik használt irányjelzőt, nem tolt le engem stb. Sőt, amikor biciklivel, akartam az úton átkelni, akkor több autó is átment (Egy se drága autó, kb egy Suzuki, egy Toyota, egy Lada, sőt, még egy Trabant is átment csakúgy előttem). Aztán jött egy vadi új 5-ös BMW és nemhogy nem gyorsított, hanem megállt. Még intett is a vezető, hogy menjek át. Mikor autóval közlekedtem, csak kétszer találkoztam igazi barommal, de mindkettő Opellel volt. Egyszer egy Astra vágott ki elém index nélkül (még a piroson is átment). Nemrég pedig kanyarodásnál (elsőbbségem nem volt). Amikor mehettem, elindultam a kocsival, a mögöttem lévő kis Corsa kivágott mellém és csakúgy bevágott elém. Nem sokat ért el, mert az első körforgalomnál utolértem. Nem védem a BMW-seket, de nem is bántom (nekem egy 2006-os Ford Fusion-om van. Csak ugye sok ember az autója alapján ítéli meg a másikat.
2020. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!