Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinéztem 3 kocsit. Opel Vectra C 1.8 Benzin, Mazda 6 1.8 Benzin, BMW 318i E46 1.9 Benzin. Azért szeretnék benzinest mert városban használnám, fogyasztással nagyjából tisztában vagyok, kb mind a 3 fajta megeszi a 10 litert netán talán a felett is. A kérdésem az lenne hogy melyiket éri meg megvenni tudom hogy használt kocsi sajnos zsákba macska, de nem telik sajnos újra. Azt is tudom hogy ezek a kocsik nem mai csirkék és sajna olyan 15 16 évesek, de nekem ezek tetszenek! :) Az egész műveletre van 850-900eft + átíratás meg vezérlés csere, ja és gumik. Válaszokat előre is köszönöm szépen. Üdv.

2016. júl. 15. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de most komolyan kinek rozsdásodik a mazdája? nekem egy 2011es mazda 6-om van én hajtottam hóban fagyban latyakban - most 310 ezer km van benn, kint áll a hídon 5 éve és egy gramm rozsda sincs rajta. mazdában nagyon ritkán hal meg a kettőstömegü, nekem 310 ezer km után eddig semmi komolyat nem kellett még cserélnem benne. vezérlésre mondták, hogy 350 körül majd cserélni kell, a többi minden rendben. 2.2 dízel
2016. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

2011 es mazdát nem kapsz annyiért, amennyit a kérdező írt, és azok már tényleg nem rohadnak, az első szériás 6-osok viszont hajlamosak rá (kb az az árkategória a 850-900 ezer)

Szerintem még gyüjtögess, ha az egész műveletre van 850-900 ezer,egy kicsit többért nem az aljából válogatsz! Én januárban ugyanezen dilemmáztam, hogy mazda, vagy vectra? Nagyon tetszettek a mazdák, de mégis egy vectrát sikerült megvennem. Miután rendbe rakattam a kötelező dolgokat rajta, nagyon élvezhető kocsi lett. 1,8 benzinest sikerült nekem is vennem, kicsit féltem tőle, hogy gyenge lesz ekkora kocsihoz, de nagyon pozitívan csalódtam benne (nyilván nem tépi le az arcodat a gyorsulás:-) de nem kell cidrizni egy előzésnél) A fogyaszása lepett meg a legjobban a maga 7,3as átlagával.

Remélem segítettem!

Ui.: Persze nem mondom, hogy a többi típus rossz lenne, bár a bmw-től kicsit fáznék a szervízköltségek miatt, illetve a mérete is szűkösebb a másik kettőénél!

2016. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ott van még a Mazda 323 és a 626 is,netán Xedos 6


Esetleg Mitsu Lancer vagy Honda Accord,vagy ha akad akkor még Lexus IS200

2016. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Vectra C mellett döntötünk. Ha meg lesz akkor majd írok véleményt (remélem boldog hangvételűt).
2016. júl. 24. 12:21
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne akkor írj, amikor megvetted, hanem majd három év múlva.


Mondjuk a Vectra talán még nem rossz választás...

2016. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha kell segítség keress meg nyugodtan, pl küldd át az eladó kocsi lnkjét. Én most végeztem a sajátom rendberakásával, remélhetőleg 2 évig csak olajcsere lesz, meg a kötelezők.
2016. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ui 12es voltam
2016. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!