Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit csináltatok KRESZ...

Ti mit csináltatok KRESZ vizsga előtti nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Már hosszú ideje halogattam, de nekiálltam a jogosítványnak. Jelentkeztem autósiskolába, megvolt az elméleti tanfolyam. Holnap KRESZ vizsga, és kezdek kicsit izgulni. Etitánnal gyakoroltam, két könyvből folyamatosan tanultam, valamint volt még egy másik program is. Most 69-73 pontos próbavizsgás eredményeim voltak sok esetben, de elkezdtem eléggé izgulni, pedig ettől húzósabb államvizsgám is volt az egyetemen. Tudtok esetleg praktikákat mondani még, tapasztalatokat? :) Ti miben vizsgáztatok? :) Kiöltöztetek nagyon vagy sima normál, félelegáns ruhát vettetek fel? :) Előre is köszi! :) 22/N



2016. júl. 17. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Olvastam még a kérdéseket, gyakoroltam a programon.

Normális ruhában mentem. Nem öltöztem ki, de odafigyeltem, hogy ne legyen kihívó semmilyen szempontból. Fekete nadrágban voltam, nem olyan elegáns, de nem is farmer, és egy rövid ujjú felsőben, és fekete balerina.

2016. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is hasonlóképp cselekszem, remélem nem lesznek szívatós kérdések. A videószimulációsok nem is olyan vészesek. Fekete nadrág + balerina, ez jó ötlet :) Köszi! :)
2016. júl. 17. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte nap suliban voltam, annyira nem is volt időm rákészülni előtte sem. Csak próbateszteket csináltam.

Reggel elmondtam magamnak sokszor, hogy sikerülni fog, menni fog stb. Mielőtt bementem olyan zenét hallgattam, ami boldoggá tesz, megnyugtat és ösztönöz.

Ruha: hétköznapi öltözetben mentem, semmi extra, csak igyekeztem szolidabbat felvenni. 17l

2016. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

"B"-s vizsga előtt suliban voltam, akkor még papíron kellett vizsgázni. Arra a vizsgára kb semmit sem gyakoroltam, csak amit kreszen megcsináltunk. Nem is értem hogy sikerült. :)

"A"-s jogsira már csináltam pár tesztet, de előző nap tuti nem.

Én olyan pasisan mentem oda, "jah, hogy ma van vizsga felkiáltással!?" Természetesen mindkettő elsőre sikerült. 30/F

2016. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a választ. :) Egy héttel ezelőtt volt nekünk próbavizsga, az papíralapú volt. :) Hát remélem sikerül, de most leginkább bejöhetnek olyan kérdések, amiknél csak így nézünk. :D
2016. júl. 17. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem hogy mit csináltam a vizsga előtti napon de tuti hogy gyakoroltam egész nap.Én is az Etitánnal gyakoroltam,ha nem milliószor akkor egyszer sem


Nem akarlak rémísztgetni de ez a legnehezebb része a vizsgáknak,nem szabad félvállról venni.Többnyire azért is buknak meg sokan mert lebecsülik nagyon ezt a vizsgát.Még az is megszívhatja aki egyébként tud mindent mert ugyebár amikor élesbe megy a dolog időlimittel akkor már más a helyzet és a stressz stb miatt rossz választ adhatunk meg.Szerencsére nekem elsőre sikerült de nem 100%-ra


Én sima normál ruhába mentem.Rengeteget gyakoroltam de még így se lett hibátlan a vizsgám,sőt ha jól emlékszem épphogy csak átmentem a vizsgán


A gyakorlat vizsga pofonegyszerű lesz,de ha nem leszel szimpi a vizsgáztatónak akkor megszívathat.Mondta az oktatóm hogy egy srácot azért nem engedett át mert tetkója meg fülbevalója volt és nem is öltözött fel normálisan úgyhogy igen itt ajánlott jobban odafigyelni a külsőségre meg vinni valami ajándékféleséget neki


Az egészségügyi vizsgától féltem a legjobban de az is nevetségesen könnyú volt.A tételeket megtalálod a neten de érdemes elmenni a gyakorlati órákra is mert ott elmondanak mindent és megmutatják mit kell csinálni a próbababával és gyakorolhatjátok is.Kiemelném hogy nagyon fontos elmenni ezekre a gyakorlati órákra mert ez akár az egészégügyi vizsga bukásába is kerülhet


Szóval mégegyszer mondom ez a legnehezebb része a vizsgáknak és nem szabad félvállról venni.Már csak a pótvizsgadíjak miatt se.Készülj fel rá rendesen és adj bele mindent! Sok szerencsét!!!

2016. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a kimerítő válaszod. :) Nem veszem félvállról a dolgokat, de igyekszem azért nyugodt maradni.

Valóban másabb éles helyzetben, hiába, hogy ugyanannyi idő áll rendelkezésre. Nem parázok rá azért, mert akkor a tévesztés is nagyobb lesz. Még ami van, egy-két dolgot én is átnézek.

Tényleg, nem könnyű rész, de remélem sikerül. Köszönöm a biztatást, holnap írok, hogy sikerült.:)

2016. júl. 17. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ vizsgán nincs külső tényező, kizárólag rajtad múlik a vizsga eredménye.

Rengeted a kérdések megválaszolására a 60 másodperc, nem szabad kapkodni, mert sokan a kapkodás miatt hibáznak: végi kell olvasni a kérdést, és a lehetséges válaszokat, s csak ezt követően válaszolni. Ez nagyon fontos, mert vannak "megcsavart" kérdések, amelyek hajlamosítják a vizsgázót, hogy a kérdés első feléből "kitalálja" a másik felét, és nem a kérdésre fog válaszolni, illetve a válaszok között is van rossz, majdnem jó (de rossz), és egy jó válasz. A kérdések, válaszok végig olvasásával, végig gondolásával is bőven 30 másodpercen belül megválaszolhatóak, nem kell kapkodni.


Az otthon, nyogodt körülmények között elért 70

2016. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

70 pont alatti eredményeid azért figyelmeztetőek, mert ha a stressz miatt egy ilyen kérdéssorba még belerontasz, necces.

Megnézed a gyakorlás után, milyen hibáid voltak? Ha ezek behatárolhatók, azt a fejezetet olvasd át.

3 pontos kérdés lehetőleg ne ronts, akkor már 90% a sikeres vizsga, egy pontos kérdésekből csak nem hozol össze 11 hibát.

Ha a KRESZ-t, a szabályokat ismered, a kiegészítő kérdések (műszaki) rontásával sem lehet megbukni.


Sok sikert :-)

2016. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, amik 70 alattiak, ott zömmel kapkodtam és nem figyeltem, és egy szón is képes elcsúszni az ember. Igyekszem, figyelni több mindenre, aztán majd holnap kiderül, de köszönöm. :)
2016. júl. 17. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!