Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kontár a szerelőnk vagy ez...

Kontár a szerelőnk vagy ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Nem értek a kocsikhoz egyáltalán, azért kérdem.

Apum egyszer csak nem tudta felhúzni a sofőrülés felőli oldalon az ablakot, elvitte a szerelőhöz. A szerelő bütykölt rajta, de nem lett tökéletes ezért megint vissza kellett vinni. Másodszorra azt mondta hogy ezt csak úgy lehet megcsinálni ha az egész ajtót kicseréli, mert olyan alkatrész ment tönkre benne. Azóta is csak kb. 3/4ig lehet lehúzni az ablakot mert különben beragad. Ilyen létezik, vagy a szerelőnk nem ért eléggé a munkájához? Nekem kicsit durva hogy egy rosszul záródó ablak miatt az egész ajtót cserélni kéne.



2016. júl. 21. 20:58
 1/8 Bandita1982 válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy csak az ablakemelő szerkezettel van valami gond, de ezért nem szoktak komplett ajtót cserélni. Azt tudnám javasolni, keress fel egy másik szerelőt is és vele is nézessétek meg azt az ajtót.
2016. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2016. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt gond az ablakkal az F Astrámon. Nálam is komplett ajtó csere kellett volna, mert nálam az ablakfelhúzásnál a probléma az volt hogy maga az üveg valamiért elferdült és ha nem állítom le időbe akkor az ablak üveg kiugrik a keretből. Nálam a szerelő mondta hogy ehhez azért kell az ajtócsere mert ami volt ajtóm annak annyira kikopott a gumija az ablaknak ami a helyén tartotta az egészet hogy azt a gumit ajtóval együtt lett volna értelme kicserélni. Meg ugye az ajtón a kárpit mögött is elég sok probléma volt észrevehető, maga az ablakemelő szerkezet jó volt de rengeteg kopás meg rozsda volt rajta a beszivárgott víz végett, így bontásba 15 ezer körül vettem egy másik ajtót amibe igaz kézi ablak emelő volt de ott beszéltem egy sráccal aki mondta hogy 1 nap alatt átalakítja az egészet és mivel az én ajtó kárpitom kerül bele meg leadom cserébe az én ajtómat amiből a zárat cseréljük ki meg 1-2 dolgot így magából az ajtó árából enged 3 ezret és mivel megcsinálja így 20 ezerből kijött ez az egész művelet.
2016. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne szerelőhöz vigyétek, hanem karosszérialakatoshoz! Az ajtóban minden egyes alkatrészt ki lehet cserélni, olyan nincs hogy egy gumi vagy ablakemelő miatt kelljen ajtót cserélni. Valószínűleg szegecselve van az ablakemelő szerkezet és ez már kifogott a csavarokhoz szokott szerelőn.
2016. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ebben az országban aki szerelőhöz viszi a kocsiját az mondjon is búcsút az egészségének.Sajnos ilyenek a magyar szakemberek


Az én kocsimban a teljes kipufogót ki kellett cserélni.Előtte gyors volt mint a villám és halk most meg hangosabb és nem úgy gyorsul mint régen.Sajnos nem értek a kocsihoz és a "kipufogó szerelő" rám sózott valami szar olcsó olasz utángyártott kipufogót.Gondolta a franc hogy ez ennyire befolyásolja a kocsi teljesítményét!

2016. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
46%
...megy ám itt a parasztvakítás ezerrel. :)
2016. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Jól érzed a lényeget.

A teljesen hülye "szerelőd" legközelebb majd ki akarja cseréltetni veled az egész autót ha elromlik valami??!

Keress egy normálisat.

2016. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor rábeszélem aput hogy vigye el máshová.
2016. júl. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!