Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeptembertol kezdem a vezetes...

NagyTibirka kérdése:

Szeptembertol kezdem a vezetest oktatoval igaz hogy a Kresz vizsga utan szoktak adni neki egy kis kenopenzt, aztan a gyakorlati vizsgan konnyeben atmesz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:

????

az oktatónak?!

2016. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az oktatónak, ő meg továbbítja nagy részét a vizsgabiztosnak.
2016. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
igen, oktató meg továbbítja a vizsgáztatótak.. legalább nem szívat feleslegesen majd
2016. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudod még, hogyan fog menni a vezetés, de már a kenőpénzen gondolkodsz?! Talán oktatót kéne körültekintően választani!
2016. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves negyedik egy sima kérdést tettem fel amire igennel vagy nemmel kell válaszolni, a többi válaszolónak pedig kösz
2016. júl. 22. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam tisztességesen, kenőpénz nélkül, nem is utaltam rá, nem is akartam, saját erőből akartam lerakni. 2x húztak meg, egyszer azért, mert a 47. percben átmentem egy SÁRGÁN!

Utána az oktatóm felhozta, hogy tudna ez menni egyszerűbben is. Itt már láttam mire megy ki...

Amondó vagyok, hogyha tudod, hogy jól megy, az oktatód szerint is, és csak baromságok miatt húznak meg, akkor talán rá lehet segíteni. Sajnos a legtöbb helyen így megy.

2016. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó, miért, talán a sárga azt jelenti, hogy zöld?!


Érdekes, nekem A (minden kategória) és B jogsim is van, soha fel nem merült, hogy kenőpénzt adjak, soha nem vezettem egy órával sem többet, mint ami kötelező volt és soha nem is buktattak meg... Furcsa.

2016. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

a kérdezőnek: még te púposkodsz? tudod mennyi kárt okozol ezzel a kiírt, tökhülye kérdéseddel..ez nem gyogyó..

jééézusom...és még ez cseszi le a másikat...


most az következik, hogy mennyit kell adni, és mikor..


gratulálok..

2016. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ne vergődj már annyit.
2016. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!