Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoromnak leesett a kipufog...

A motoromnak leesett a kipufogóról a vége, ahol jön ki a füst, nagyobb hangja lett jóval, és azt akarom kérdezni hogy rongálódhat e a motorja?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, nem rongálódhat.


még hülyegyerek koromban a kis nyalókákról leszedtem a kidörrentő-végeket. és azt hittem, hogy húúú...én vagyok az utak királya...

nem voltam az.


ha bíroda hangot, akkor úgy is jó, ha zavar, akkor egy lemezvéget barkácsolj, vagy vegyél az ócskásnál egy gyári véget.

2016. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a vége megvan csak leesett, és nem volt kedvem visszarakni, mert igy jó hangja van neki, amúgy Tomos ATX-em van kiskántor kipufogóval, csak úgy hallottam hogy nyírhatja a motrot ha nincs ellenállás, egyébként rezonátoros a kipuf
2016. júl. 24. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétüteműnek semmi baja nem lesz, legfeljebb veszít a teljesítményéből amit legalább hanggal pótol. Ha meguntad a hangzavart, akkor tedd vissza a kipufogóba azt ami kiesett.
2016. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az ereje az ugyanaz, vagy báris nem sokat veszített
2016. júl. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!