Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szedjem le a kereket?

Hogyan szedjem le a kereket?

Figyelt kérdés
a suzukim kerekét akarom le szedni de van egy kis probléma szerintem oda rohadt kb 2 éve el hagytam azt a kis porvédő kupakot ami a felnin van rajta azóta fent van a kerék és valószínüleg be jutott a nedvesség és oda rohadathogyan tudnám leszedni ugy hogy ne tegyek kárt a felniben mert elég durván oda van rohadva?

2016. júl. 25. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9: Azért jött a fékes ötlet, mert a rángatás nem jött be. Kapott csavarlazítót, gumi kalapácsot is.

Természtesen téli kerék volt, kapott rendesen latyakot, ősszel "szakszerűen" szerelték fel egy nagy újpesti gumiszervízben.

Azóta otthon cserélgetem inkább.

Meg azóta találtam rendes gumist, ha centírozni kellett.

2016. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 veterán vas ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy milyen gumi van rajta, hanem az érdekelt volna, hogyan történhet olyan, hogy két éven keresztül egyszer sem volt levéve a kerék?

Ez nekem furcsa.

2016. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kicsavarod a csavarokat, és rárúgsz egyet a kerék tetejére, vagy aljára. Több 100 felni jött le így. Semmi nagy cécó nem kell, ha nem jön le úgy. Akkor lemész az aknába és az akna fa deszkájával leütöd kifele a kereket. Ennyi... Ja és ne gépzsírral kend be, vegyél rézpasztát, az erre van, bekened vékonyan az agyat, és nem fog rá rohadni. Amúgy meg a 4 évszakos gumit felejtsd el, hülyeség, egyik évszakban sem működik tökéletesen. Inkább maradj a téli, és a nyári gumiszettnél. És akkor legalább évente leszeded a kereket, és nem fog rárohadni, és igen nekem is furcsa hogy 2 éve nem volt leszedve az a kerék. Remélem sikerült, és segítettem.


17/F

2016. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!