Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénz kell az autó...

Mennyi pénz kell az autó vételára mellé, használt autó vásárlásakor? Bmw 320d E46.

Figyelt kérdés

Kinéztem egy autót, végre, hosszú hónapokon át megtaláltam azt, ami terszik kívül, belül!

Remélem motorikusan, szerkezetileg is rendben lesz és akkor amint tudom megveszem!

Jelenleg 1,6 millióm van összesen, az autót 1.550.000-ért hirdetik. Gondolom egy keveset tudok alkudni belőle, de nem tudom, hogy 100-150 ezer ft plusz elég lesz-e a további költségre.


Első autóm lenne, ami a nevemre kerül!

Milyen további költségek vannak a vételár mellett?

Biztosítást kalkulátorban tudok számolni, még valami?

Átírás gondolom kb 50ezer ft.


Mennyi pénz kellene az autó vételára mellé és mire pontosan?

(Van a tulajdonomban egy 600 ezret érő autó, amit áron alul eladok gyorsan, és ezt tenném félre az esetleges szervízekre, illetve jó a fizetésem, ha nagyon mellé nyúlok is fenn tudom tartani, tudom szervízelni, de most nagyon ki van centizve a pénz rá, de félek, hogy elviszik előlem!)


Köszönöm a segítséget, megy majd a zöld!


2016. júl. 28. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

LOL egy szar 323f 2.0 V6 os már másfél millioba???

nem semmi.Már bocs a szarozásért,nem úgy értve...de nem mai darab,sokat eszik és ahhoz nem is megy elég jól.Az egy igazi pénznyelő volt akkor.Persze az autó fenntartása nem olcsó,nyílván most egy darabig remélhetőleg nem lesz vele gondod.Olajfogyasztás mennyi volt?

2016. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Annyit hogy minden nap tölteni kellett bele.

De most vagyok generál után a bejáratás végén,eddig 0 az olajfogyasztás.

Persze majd később ha 7 ezer fölé forgatom akkor valamennyit biztosan csipegetni fog.


Engem megfogott ez az autó.

Mindig is Mazda kedvelő voltam,volt is régen a családban egy 1.5-s 323F,amit nagyon szerettünk.

Nem találtam azóta se másik 5 ajtós autót,amibe minimum 5 hengeres szívóbenzin van,ami elforog 7 ezer fölé,aminek keretnélküliek az ablakai,és japán.

2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
húúú az nem semmi,ha minden nap tölteni kellett rá akkor ez már az volt hogy több olajat kért mint benzint :D Pedig elég iszákos kocsik ezek,nyílván valamennyi olajfogyasztás elfogadható,főleg ha taposva van neki. Nálad mennyi a fogyasztás?10 liter körül? bár kérdéses,hogy merre használod...
2016. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

kérdező: nem én csináltattam meg, úgy tudom, a turbót 150 ezer körül vette, a váltó javítása 300.000 forint felett volt kicsivel. (nem márkaszervízben egyiket sem) Az automata váltó ilyen gonosz, ha megáll, ennyibe kerül a javítása. A kézinél a kéttömegű lendkerék cseréje lehet húzós tétel, de erről nincs adatom. A főtengely szíjtárcsak kedvezmény nélkül 85-95 ezer körüli tétel volt. Privátban szívesen válaszolok, ha van még kérdés.

jah, nem tudom, milyen a testalkatod, de egy magasabb és kicsit testesebb embernek az ülőlap rövid. Ha így van, érdemes keresni a mozdítható combtámaszos üléseket, az tökéletes.

2016. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10 liter körül alakul általában igen.
2016. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

OFF TOPIC, előre is elnézést a kérdéstől való eltérés miatt!


Végre egy BMW-es kérdés.



Sose értettem, hogy néhány ember miért vesz E46-ost. Kétség kívül jó autó és hátul hajt, de már lassan minden második embernek ilyenje van. Én autóvásárlásnál mindig az egyediségre törekedtem, ezért is vettem egy Saab 9-3 coupet. Ritka és eddigi 3 év alatt csak egy jött velem szembe. Szerelőnél csak a karbantartás miatt járt hibája még nem volt. Bár mindenkinek a saját döntése, csak mégis hajt a kíváncsiság.... Válaszért előre is köszi!

2016. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Gyerekkorom óta ez az autó tetszik, mára lement az ára és lehetőségem van venni egyet. Attól még, hogy sokan veszik, lehet egyedi. Számos átalakítást el lehet végezni rajta.

Sok van belőle valóban, bármikor elindulok otthonról, 3 perc alatt jön szembe egy, de nekem ez tetszik. Ennyi a titok.

2016. júl. 30. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!