Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak egy Skoda...

Első kocsinak egy Skoda 120-ast néztem ki magamnak szerintetek jó választás?

Figyelt kérdés
Napi használatra szeretném hogy a munkahelyemre járjak át vele.

2016. júl. 28. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Inkább egy Ladát vagy egy Marutit vennék ennyiből inkább... Sokkal megbízhatóbb kocsik.
2016. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es, lehet, hogy a megnevezése nem pontos, de van egy csavar, ami a gyújtást állítja be a s120-ban, és állandóan kilazul.
2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lada sokat zabál, Maruti elavult (és csúnyán bele lehet nyúlni...). Nekem volt. Rengeteget költöttem rá. Aztán cseréltem Swiftre. 4. éve hajtom, imádom. Csak tankolom, és megy. Ennél olcsóbb fenntartású és igénytelenebb autó szerintem nem létezik. Napi 2x 30 km-t ingázok. Semmi gondom vele.
2016. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 JulesTS ***** válasza:
100%
Hobbiautónak tökéletes, napi használatra nem ajánlom. Évekig jártam 120-assal. Gond nélkül elvitt és visszahozott Rómából. Aztán a napi 2x25km megtette hatását egyre gyakrabban romlott el valami. Új gyári alkatrészt egyre nehezebb volt hozzá találni, utángyártottak sokszor silány minőségűek, bontott alkatrészek is ugyanolyan rosszak mint ami bent vannak. Aztán amikor több dolog is előjött rajta, eltettem hobbi autónak és vettem mellé egy munkábajáróst. Olcsón nem tudsz olyan 120-ast ami javítás nélkül napi használatra alkalmas. Nem lehetetlen napi használatra befogni egy 120-ast, de folyamatos törődést igényel (vagy te javítgatod szabadidődben, vagy szerelőre költesz)...
2016. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy swift II.
2016. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13/15: Lada 5-ös váltóval jól beállítva 8 litert eszik, Maruti tényleg elavult, de olcsó :) Swift meg nincs 100 ezerért, vagy alatta.
2016. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Maruti tényleg elavult, de olcsó :) Swift meg nincs 100 ezerért, vagy alatta."


150 ért már van 3 ajtós swift is...

Én a marutira 4 hónap alatt sokkal, de sokkal többet költöttem, mint a swiftre 4 év alatt!!!!

Szóval bőven megtérül az a minimális árkülönbség. És pl nem kell a szivatóval szórakozni télen, a swiftnek sokkal megbízhatóbb, korszerűbb a motorja!

2016. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 veterán vas ***** válasza:

Több szempontból is jó választás.

-olcsón meg tudod vásárolni

-fillérekért kapsz alkatrészt hozzá

-megtanulod a házi autó-barkácsolás minden lépését

-nem lesznek üres/unalmas délutánjaid.

;)

2016. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!