Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem indul a motorom?...

Mitől nem indul a motorom? Vettem egy Aprilia Rs 125-öst, a problémám az, hogy nem igazán indul, van amikor beindul egyből, van amikor meg se nyekken az önindító.

Figyelt kérdés
Full semmi, mintha teljesen letiltana, nem tudom, hogy nem e lehet olyan problémája, hogy a kormányzár működésbe lép, vagy valami ilyesmi, mert ugyebár akkor elvileg nem indítható a motor. Nincs tapasztalom még a motorokkal kapcsolatban, az autós iskolában kb azt sem mondták el a világítás kapcsolót hol találjuk ( ez csak egy példa volt). Emiatt kérném a segítő jellegű hozzászólásokat-
2016. aug. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is, hogy lehajtott oldaltámasszal nem indul be a motor, de van olyan amelyik indítózik de nem indul olyankor.
2016. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az oldalsztendertől be kéne neki indulnia, csak amikor sebességbe teszed, akkor áll le. én a vészleállítóra gyanakodnék, valószínű valami kontakthiba lehet.
2016. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kivan kopva az önindító. Ha egy bizonyos ponton áll meg, onnan nehezen vagy egyáltalán nem képes már indítani, ha pont jó helyen áll meg, akkor beviszi elsőre.


Tedd sebességbe, kicsit toljál rajta és utánna önindítózz rá (a kicsit toljál rajta, az nem métereket jelent, 20-30 cm-t)

2016. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!