Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a gond a...

Szerintetek mi lehet a gond a Piaggioval?

Figyelt kérdés
Az az en problemam az en robogommal ami egy Piaggio typhoon 125 2T, hogy ma mentem vele es ereztem egy olyan hogy csak mintha felgaztol kezdeni huzni a motor nem alapbol. Utana megakartam allani hogy nezzem meg mi lehet a problema es utana nem gyult be! En elektromos problemara gondolok, mivel ha raadom a kontaktot es nyomom az indito gombot, akkor a toltes jelzo lampa kialszil (eddig nem aludt ki csak ha begyult) es az olajmero lampa pedig ahogy hajt az onindito pillog (eddig ilyent nem vettem eszre). Eddig nagyon jol ment meg minden csak most egyszeruen igy megallot es akarhanyszor probaltam ujragyujtani nem gyulott be! Mi lehet a gond?
2010. ápr. 18. 20:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!