Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat a Renault...

Mi a tapasztalat a Renault Megane első szériájának ráncfelvarrott (1999-2002) változatáról?

Figyelt kérdés
Az ötajtós, 1.4-es benzinmotorral szerelt verzió érdekel engem konkrétan, a ráncfelvarrás utáni modellek közül. Arra lennék kíváncsi, hogy az üzemeltetési, fenntartási költségek hogy alakulnak az akár 17 éves autónál, illetve vezethetősége, agilitása, szervizigénye, valamint alkatrészek elérhetősége mennyire van rendben itthon. Szintén érdekelne, mire érdemes vásárláskor konkrétan figyelni ennél a modellnél, mit érdemes mindenképp megcsináltatni vásárláskor.

2016. aug. 11. 12:37
 1/2 anonim válasza:

Nekünk 1,4 benzin 2000 es évjáratú kombi van.. elektromos szempontból jó val gyengébbek mint esetleg a német autók,, többször volt ,hogy villogot minden a műszerfalon ,mint a karácsonyfán :) aztán megszünt.. fogyasztása teljesen átlagos.. sofőrtől függ..

Talán a fútómű alaktrészek kicsivel kevesebbet bírnak.. mint a már említett német autóké

2016. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1,6-os kombim van, 108-cal vettem 8 éve, most van benne 240, benzinen-olajon kívül alig költöttem rá. Amit az előző írt, elektromosan volt nekem is, talán 2-3 alkalommal is, hogy testzárlatos volt, nem az irányjelző villogott, hanem az összes lámpa együtt. :))

Nem rossz autó, de törődni kell vele, lelke van.

2016. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!